Coronavirus | کنگره ارائه می شود نزدیک به 500 میلیارد دلار بیشتر در ویروس کمک

کنگره تحویل داده شده نزدیک به 500 میلیارد دلار تزریق coronavirus صرف عجله جدید امداد رسانی به کارفرمایان و بیمارستان کمانش تحت فشار از یک بیماری همه گیر است که ادعا کرده تقریبا 50,000 آمریکا زندگی می کند و یکی در شش مشاغل آمریکا.

 

اندازه گیری گذشت تقریبا به اتفاق آرا اما کج شمارش belies یک برنامه به طور بالقوه bumpier مسیر پیش رو به عنوان خطوط نبرد در حال تشکیل برای بسیار بلند پروازانه تر آینده قانون است که ممکن است بسیار مشکل تر به مانور را از طریق کنگره است.

دو حزبی اندازه گیری گذشت نزدیک به جمع قانونگذاران در واشنگتن به عنوان یک گروه برای اولین بار از مارس 27 اتخاذ سختگیرانه تر اجتماعی فاصله قوانین در حالی که به دنبال اثبات آنها می توانند کار خود را با وجود COVID-19 بحران است.

قانونگذاران’ ماسک صورت و bandanas اضافه شده یک حزن انگیز تن به تلاش های خود را برای کمک به یک ملت مبهوت بحران بهداشت و درمان و ویرانگر اقتصادی هزینه های این بیماری همه گیر.

“میلیون ها نفر از مردم ، این است که واقعا بسیار بسیار بسیار غم انگیز روز. ما آمد به کف با نزدیک به 50 ، 000 مرگ و میر تعداد زیادی از مردم نهفته و عدم اطمینان از آن همه است. ما امیدواریم که به زودی به یک فاز بهبود. اما در حال حاضر ما هنوز در کاهش” گفت: مجلس نانسی پلوسی.

 

مهار این لایحه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 250 میلیارد دلار بودجه درخواست برای پر کردن یک صندوق برای کمک به کوچک و متوسط اندازه کسب و کار با حقوق و دستمزد و اجاره و هزینه های دیگر.

حقوق و دستمزد برنامه فراهم می کند بخشایش وام تا کسب و کار می توانید از ادامه پرداخت در حالی که کارگران مجبور به ماندن بسته اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات.

این همچنین شامل 100 میلیارد دلار خواستار دموکرات ها برای بیمارستان ها و تست های سراسر کشور برنامه همراه با 60 میلیارد دلار set-aside برای بانک های کوچک و جایگزین شبکه توسعه ارتباطات بانک است که تمرکز بر روی توسعه شهری در محلات و مناطق روستایی نادیده گرفته شده توسط بسیاری از وام دهندگان.

همچنین 60 میلیارد دلار برای کسب و کار کوچک وام و کمک های مالی از طریق تحویل داده و مدیریت کسب و کار کوچک موجود فاجعه کمک programmeme.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جشن تصویب این لایحه در روزانه خود را در کاخ سفید جلسه توجیهی در روز پنج شنبه.

 

در زمانی که بسیاری از آمریکایی ها پایدار اقتصادی قابل توجهی چالش های این لایحه کمک خواهد کرد که کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن میلیون ها نفر از کارگران در, حقوق و دستمزد, او گفت:.

این 388-5 رای — با تشکر. جاستین Jalbi رای گیری حاضر شده بود در پایان یک nettlesome مسیر برای عبور.

جمهوری خواهان به دنبال اقدام فوری در آقای تهمت پاک کردن درخواست برای کسب و کار کوچک پول — حمایت قدرتمند ایران متمایل به گروه های کسب و کار — اما دموکرات ها خواستار برابر بودجه برای اولویت های خود را خسته کننده جمهوری خواهان که متهم آنها را به دنبال اهرم در طول بحران.

جمهوری خواهان گفت: تاخیر در تجدید چک یارانه برنامه احتمالا تحت فشار قرار دادند و برخی در تلاش کسب و کار بیش از لبه به بسته شدن.

نشانه هایی از این بیماری همه گیر شد و همه جا در خانه و اتاق در روز پنج شنبه.

به عنوان خانم پلوسی صحبت از کف او کاهش یک شال سفید که تا به حال خیلی تحت پوشش از صورت خود را.

خانه کشیش پاتریک Conroy تحویل افتتاح نماز با پوشیدن لباس زرد ماسک محافظ و بسیاری از قانونگذاران و دستیاران در اتاق کم جمعیت طبقه عینک و ماسک و همچنین.

با تمام کاپیتول بسته به عموم بازدید کنندگان گالری شد و در کنار مجموعه ای از قانونگذاران در تلاش برای جدا کردن آنها. گذشت بیشتر coronavirus امداد است که به احتمال زیاد در هفته پیش رو است.

 

هواداران در حال حاضر هشدار داد که کسب و کار مورد حمایت و حفاظت از حقوق و دستمزد برنامه خواهد اگزوز جدید 250 میلیارد دلار تقریبا بلافاصله.

راه اندازی فقط هفته پیش این برنامه به سرعت خود رسیده اعطای وام محدود پس از تصویب نزدیک به 1.7 میلیون وام.

که در سمت چپ هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک در برزخ به عنوان آنها به دنبال کمک. پلوسی و متحدان مانند راه و روش رئیس کمیته ریچارد نیل D-Mass., گفت: بعد از اندازه گیری توزیع کمک بیشتری به افراد گسترش بیشتر سخاوتمندانه مزایای بیکاری را در پاییز ارائه دور دیگری از پرداخت های مستقیم به مردم و کمک به کسانی که در حال گذاشته شدن پرداخت هزینه بیمه درمانی از طریق کبرا.

دموکرات ها تلاش برای برنده شدن در دور دیگری از بودجه برای دولت و دولت های محلی در روز پنجشنبه لایحه ای اما رد شده توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که می گوید او برای رفتن به سعی کنید پمپ ترمز خودرو فراری کسری هزینه های.

آقای مک کانل می گوید که او نمی خواهید به قید وثیقه دموکراتیک اداره متحده برای مشکلات مالی که predated همه گیر اما وجود دارد مقدار زیادی از تقاضا برای دولت مالی و امداد خواهان ،

پس از مجلس سنا گذشت آخرین لایحه در روز سه شنبه آقای مک کانل اعلام کرد که جمهوری خواهان را سرگرم کنند نه بیشتر coronavirus نجات قانون تا زمانی که مجلس سنا بازگشت به واشنگتن امیدوار کننده رتبه و فایل جمهوری خواهان بیشتر می گویند در آینده قوانین به جای ترک آن را در دست بالا دو حزبی رهبران.

خانم پلوسی حمله آقای مک کانل برای اولین بار در مخالفت با اضافه کردن هر گونه پول به اصلی خود را 250 میلیارد دلار بسته بندی و گفت: بسته های پول متحده باید مجاز به اعلام ورشکستگی یک حرکت است که آنها در حال حاضر نمی تواند انجام دهد و آن را تهدید می کند طیف گسترده ای از خدمات دولت است.

آقای مک کانل نظرات باعث اعتراض — از جمله از ایران فرمانداران و او بعد از خو سخنان خود.

اوه واقعا ؟ خانم پلوسی گفت. چه چیزی شما فکر می کنم که یک ایده خوب است ؟ پنجشنبه اندازه گیری به ارمغان می آورد کل نجات بودجه بیش از چهار اقدامات به عنوان اندازه گیری توسط تجمعی کسری بودجه تاثیر هزینه های طرح و مالیات کاهش به $2.4 تریلیون دلار, با توجه به دفتر بودجه کنگره.

هر روز به ارمغان می آورد شواهد جدید از فاجعه اقتصادی ساخته شده توسط ویروس. صبح روز پنجشنبه دولت گزارش داد که 4.4 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان اخراج جارو اقتصاد است.

بیش از پنج هفته حدود 26 میلیون نفر را برای ثبت بیکاری کمک و یا در مورد یکی از شش کارگران ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>