Coronavirus | کشور گزارش کمتر از 20 درصد از موارد علامتی می گوید: u. k., اپیدمیولوژی

استاد آدم Kucharski که استادیار و سر هنری دیل همکار در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری, متخصص در تجزیه و تحلیل ریاضی از شیوع بیماری های عفونی. او را به صحبت هندو در مورد جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس به طور خاص در آنچه که ملت ها می توانند یاد بگیرند از مدل های عفونی شیوع بیماری و حتی از خبر جعلی. ویرایش گزیده ای:

در کتاب قوانین سرایت: چرا چیزهایی گسترش – و به همین دلیل آنها توقفشما بحث در مورد رونالد راس یک جایزه دکتر که در اواخر قرن 19 کشف شده است که پشه گسترش مالاریا است. چگونه میتوان با ترکیبی از ریاضیات زیست شناسی و اجتماعی تجزیه و تحلیل است که او به پیش بینی آخر بازی سناریو برای این بیماری همه گیر کوروناویروس امروز ؟

یکی از کلیدی بینش که راس ساخته شده بود در مورد کنترل عفونت. مردم تا به حال این ایده که شما نمی توانید کنترل مالاریا تا زمانی که شما می توانید حذف هر آخرین پشه. راس با استفاده از این ساده مدل مفهومی و متوجه شدم که در واقع شما نمی نیاز به حذف هر پشه. هنگامی که شما دریافت تراکم پشه ها به اندازه کافی کم شانس هستند که کسی که آلوده است را بازیابی قبل از آنها آن را به دیگران منتقل.

جهانی مرگ و میر عبور 27,000 بیش از شش لاخ موارد ثبت شده در 183 کشور

ما می توانیم فکر می کنم از یک ایده مشابه با بسیاری از فیزیکی فاصله اقدامات است که در حال آمدن است. در ابتدا هنوز هم ممکن است برخی از عفونی مردم وجود دارد اما از آنجا که این اقدامات در جای خود آنها را عفونت و بازیابی آنها قبل از تصویب آن را به شخص دیگری. این چیزی است که ما دیده ایم در مکان هایی مانند ووهان.

چه از نظر ریاضیات اپیدمیولوژی کند COVID-19 متفاوت از دیگر عمده شیوع بیماری های عفونی مانند آنفولانزای اسپانیایی سارس یا ابولا?

وجود دارد تعدادی از گسترده اصول است که ما می توانید استفاده کنید برای درک این عفونت. این اعمال می شود در سراسر تعدادی از عوامل بیماری زا به خصوص در درک قدر گسترش یافته است. بنابراین هر کسی که آلوده به طور متوسط چگونه بسیاری از مردم آنها به این ویروس ، برای COVID-19 آن است که حدود دو یا سه. ما همچنین می توانید فکر می کنم در مورد زمان ترازو: اگر شما یک مورد چه مدت به طور متوسط است آن را تا زمانی که فرد آلوده و سپس نشان می دهد علائم ؟ برای COVID-19 که حدود پنج روز یا بیشتر.

دولت تلفنی شماره | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند | Coronavirus – به روز رسانی زنده

یکی از چالش های بزرگ و یا تفاوت COVID-19 به عنوان مخالف به سارس یا ابولا است که بسیاری از انتقال به نظر می رسد اتفاق می افتد بسیار زود در عفونت زمانی که مردم ندارد و علائم و یا بسیار خفیف علائم. یکی از دلایل عفونت مانند ابولا و سارس شده است آسان تر برای کنترل این است که بسیاری از افرادی که بسیار عفونی بسیار متمایز علائم.

همچنین به عنوان خوانده شده |

این بدان معناست که شما می توانید آنها را شناسایی و نگاه آنها در تماس با آمده و مطمئن شوید این افراد شده اند قرنطینه. اما برای COVID-19 بسیاری از این انتقال اتفاق می افتد در میان افرادی که ممکن است احساس کاملا خوبی و یا ممکن است کمی سرفه ، که باعث می شود آن را بسیار سخت را انتخاب کنید تا تمام عفونت ها و است که چرا ما دیده ایم در بسیاری از کشورها حتی اگر آنها در تلاش برای شناسایی موارد در آینده در بسیاری از موارد موفق شده اند به غیر قابل تشخیص.

هند نسبتا کم تعداد موارد تایید شده و به همان نسبت کمتر ثبت شده مرگ و میر مرتبط با COVID-19. با توجه به حجم و تراکم جمعیت ما آیا این به نظر می رسد کمی مشکوک به شما ؟

من فکر می کنم در مراحل اولیه آن بسیار سخت است برای حل کردن این دو چیز زمانی که شما تعداد بسیار کمی از موارد — آن است که فقط با شانس و یا جمعیت و ساختار و یا ویژگی های دیگر که به این معنی است که انتقال نیست کاملا گرفته نشده است ؟

هنگامی که ما شروع به گرفتن بیشتر موارد شدید به خصوص مرگ و میر, سپس شما می توانید شروع به دریافت یک تصویر واضح تر از چقدر عفونت شما ممکن است از دیدن. ما به تازگی برخی از برآورد خشن و ما فکر می کنیم که بسیاری از کشورها است که باید روشن شیوع بیماری در حال حاضر احتمالا گزارش کمتر از 20 درصد از آنها علامتی موارد است.

آیا شما هر گونه تشابه بین مرگبار بیماری های همه گیر مانند COVID-19 و چگونه خبر جعلی انتقال اتفاق می افتد ؟

قطعا وجود دارد تشابه. برای COVID-19 طور متوسط در مرحله اولیه هر مورد خواهد به عفونت به یک زن و شوهر از دیگران است. در یک مطالعه از ویروسی Facebook مطالب آن شد که هر فرد به طور متوسط که سهام ویروسی پست منجر به حدود دو بیشتر مردم های آن است. اما تفاوت بزرگ این است که این زمان در مقیاس.

این است که اقتصاد جهانی به رهبری برای رکود ؟

با COVID-19 آن طول می کشد چند روز است که برای انتقال و جدید که عفونت رخ می دهد در حالی که آنلاین ما ممکن است صحبت کردن در حدود 30 ثانیه است.

همچنین برای COVID-19 شده اند وجود دارد برخی از شیوع بیماری که در آن یک رویداد واحد جرقه تعداد زیادی از عفونت های ثانویه. بسیاری از مطالب می شود که محبوب آنلاین تمایل دارند که ویژگی های بیش از حد. ما دیدن پیام های در WhatsApp, اما اغلب وجود خواهد داشت برخی از مشخصات بالا در فرد آنلاین و یا برخی از خروجی رسانه ها است که موجب شیوع و مشترک با تعداد زیادی از مردم است. سپس شما ببینید این کوچکتر اما ثانویه خوشه های اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید