Coronavirus | زن و شوهر با ‘خانه قرنطینه’ مهر و موم روی Rajdhani بیان deboarded در Kazipet

دو مسافر مشخص شده اند با ‘خانه قرنطینه’ تمبر در دست آنها deboarded در صبح روز شنبه از یک Rajdhani قطار بین بنگلور و دهلی نو در روز شنبه راه آهن گفت.

این زن و شوهر در سفر بودند از سکوندربد با قطار شماره 22691 KSR بنگلور شهر-حضرت Nizamuddin Rajdhani بیان شد deboarded در Kazipet اتصال در واراناگل منطقه.

“2 مسافر مشخص شده با قرنطینه اجباری پیدا شد به رفت و آمد در Rajdhani قطار بین بنگلور & دهلی نو امروز. آنها بلافاصله deboarded و کل مربی بود sanitised,” وزارت راه آهن گفت: در یک صدای جیر جیر.

یک راه آهن گفت: این زن و شوهر از دهلی نو در حال حاضر گرفته شده است به یک بیمارستان و مربی (B3 سوم AC) بود که به طور کامل sanitised شد و در حال حاضر قفل شده است. صفحه اصلی قرنطینه’ مهر و موم متوجه شده بود توسط همکار مسافران هنگامی که شوهر بود و شستن دست های خود را رسمی اضافه شده است.

یک مسافر دیگر رفت و آمد در همان مربی بیش از حد ارسال یک پیام WhatsApp به راه آهن مقامات ابراز نگرانی در مورد دو مسافر.

به عنوان به زودی به عنوان قطار رسیده Kazipet اتصال در حدود ساعت 10 صبح از راه آهن پلیس, همراه با تیم پزشکی با عجله به محفظه و deboarded دو مسافر.

K. Jithender ردی نیازها Sub بازرس در Kazipet گفت: تیم پزشکی کامل دنده محافظ با عجله دو مسافر در یک آمبولانس به MGM بیمارستان در واراناگل. زن و شوهر داده شد کامل دنده محافظ گرفته شده و سپس به بیمارستان است.

دیگر مسافران سفر در همان مربی بودند منتقل شده به محفظه های دیگر به عنوان قطار در حال اجرا نیست ، راه آهن مقامات مقادیر مربی قبل از آموزش شروع آن سفر به بعد پس از یک تاخیر 90 دقیقه.

منابع راه آهن گفت: هندو که زن و شوهر تا به حال رزرو بلیط خود را تنها در این صبح از طریق زمان رزرو. آنها سوار قطار در سکوندربد اتصال در 7.50 a. m.

اولیه سوالات نشان داد که زن و شوهر تازه ازدواج نقطه از اوتار پرادش شده بود به اندونزی برای یک روز تعطیل است. آنها وارد راجیو گاندی فرودگاه بین المللی در Shamshabad در شب جمعه و در طول حرارتی غربالگری توصیه شد خانه قرنطینه. معلوم نیست که چگونه آنها موفق به ترک فرودگاه و هیئت مدیره Rajdhani بیان این صبح است.

حوادث دیگر

با افزایش تعداد حوادث در حال وقوع در قطار, وزارت تجدید نظر “…عمومی درخواست شده است تا از سفر بر مسافران و قطار از راه دور مگر اینکه مطلقا لازم است. امن نگه دارید و دیگران امن است.”

وزارت گفت: چهار نفر سفر در Godan اکسپرس (قطار 11055) از بمبئی به جبال پور در مارس 16 در B1 مربی آزمایش مثبت برای COVID-19 روز جمعه. “آنها به هند آمد از دبی هفته گذشته است. همه نگران شده اند هشدار داده اقدام لازم.”

هشت مسافر که در سفر در AP Sampark Kranti بیان از دهلی نو به رمگوندم در 13 مارس نیز آزمایش مثبت برای COVID-19.

“مسافران توصیه برای جلوگیری از غیر ضروری سفر برای ایمنی شهروندان” راه آهن گفت.

ورودی از G. Srinivasa Rao و راوی ردی در Telangana و Yuthika Bhargava در دهلی نو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر