Coronavirus | COVID-19 تلفات به 22,157 در اسپانیا

اسپانیا ثبت کرده است 440 جدید مرگ و میر یک شبه برای کروناویروس جدید, آوردن مجموع تایید مرگ و میر به 22,157 با توجه به داده های رسمی در روز پنج شنبه. با بیش از 4,600 جدید مثبت عفونت آزمایش موارد گزارش شده در حال حاضر بیش از 200,000 اگر چه تعداد واقعی تصور می شود به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد که افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار.

همچنین بخوانید: Coronavirus | اسپانیا می بیند کاهش شدید مرگ و میر روزانه

روز پنج شنبه یک ژنتیکی جدید مطالعه منتشر شده توسط Carlos III موسسه اسپانیا اصلی اپیدمیولوژی مرکز تحقیقات حاکی از آن است که جدید کروناویروس پخش شد در این کشور از اواسط ماه فوریه هفته قبل از اولین محلی سرایت خوشه شناسایی شدند.

این کشور به جشن یک آتیپیک روز جهانی کتاب در روز پنج شنبه که مشخص شده است در انگلستان و اسپانیا در تاریخ در سال 1616 از مرگ ویلیام شکسپیر و میگل د سروانتس اما در این سال به دور از هوای bookstands.

در بارسلونا, که در آن سنت به ارمغان می آورد مردم به یکدیگر هدیه یک گل رز و یک کتاب به علامت حامی کاتالونیا, St George, صلیب سرخ تحویل کتاب به صدها نفر از کودکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>