Coronavirus | محدودیت در کلکته زندان باعث خشونت برخورد

Widepsread خشونت فوران در دام دام مرکزی تادیبی خانه در شمال حاشیه کلکته در روز شنبه پس از مقامات زندان اعلام کرد که اعضای خانواده از زندانیان را برآورده نمی آنها را تا 31 ماه مارس با در نظر COVID-19 بیماری همه گیر.

Coronavirus | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند | شماره خط تلفن

به عنوان درگیری های خشونت بار بین زندانیان و پرسنل پلیس و برخی ساختمان های داخل مجموعه شدند و به آتش و زندانیان زیاده روی در سنگ پرتاب. خشونت آغاز شده است که در بعد از ظهر ادامه داد: برای چند ساعت ترک بسیاری از زندانیان و پرسنل پلیس مجروح شدند. عکس تفنگ شنیده شد و پلیس اخراج teargas پوسته برای کنترل وضعیت. حداقل سه آتش مناقصه نامیده می شدند برای مقابله با آتش سوزی است.

یک مقام ارشد, West Bengal تادیبی بخش خدمات گفت: در روز جمعه که اجازه می دهد خانواده به صبر در خارج از زندان بود در برابر مفهوم اجتماعی فاصله های ضروری برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“نگه داشتن این در ذهن تصمیم گرفته شد اجازه نمی دهد این جلسات تا مارس 31,” او گفت:.

Coronavirus | هندو به ارمغان می آورد e-book ضروری COVID-19 اطلاعات

“زندانیان ناراحت شدند و در حال رد جلسات با اعضای خانواده. برخی از مردم به صدمات پایدار,”, زندان, وزیر Ujjwal Biswas گفت هندو. اما او را تکذیب کرد گزارش ها از تلفات در این درگیری. فیلم پخش شده توسط کانال های تلویزیونی محلی نشان داد یک زندانی دروغ گفتن بر روی زمین احاطه شده توسط دیگران است. آمبولانس حمل مجروح دیده می شد ساخت چندین سفر از تادیبی صفحه اصلی.

با توجه به منابع زندانیان نیز ناراحت بیش از تعلیق وثیقه جلسات برای undertrial زندانیان. منابع همچنین گفت: زندانیان تلاش برای غلبه پلیس و آمد در خارج از زندان است.

Coronavirus | خود COVID-19 نمایش داده شد پاسخ | صابون یا sanitiser? که با این نسخهها کار بهتر است ؟

دو تن دیگر از وزرای ارشد — آتش وزیر Sujit بوز و وزیر را برای مواد غذایی و لوازم Jyotipriyo Mullick — همچنین با عجله به تادیبی تسهیلات برای کنترل این وضعیت است. “در 12.20 p. m. ما اطلاعاتی که وجود دارد یک آتش سوزی در تادیبی خانه. وجود یک سنگ بزرگ pelting. ما سعی در آرام کردن آنها اما هیچ کس گوش دادن است. من هم در برخورد با یک سنگ” آقای بوز گفت.

پس از این حادثه دولت منصوب Peeyush Pandey به عنوان ADG تادیبی خدمات با اثر فوری.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید