Coronavirus تلفات قطره به 5 در نیویورک پایین ترین سطح از مارس 15

پنج نفر کشته شدند روز شنبه از coronavirus در ایالت نیویورک کمترین روزانه مرگ و میر دولت گزارش کرده است پس از 15 مارس.

شنبه کل در مقایسه با 13 تلفات روز قبل که تعداد تلفات ناشی از این ویروس همچنان به نازل شدن در دولت است. در اوج این بیماری همه گیر در ماه آوریل نزدیک به 800 نفر در حال مرگ بودند یک روز از coronavirus.

“ما در مقابل دقیق پایان” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در مصاحبه با ان بی سی دیدار با مطبوعات. نیویورک هنوز منجر ملت در COVID-19 مرگ و میر با نزدیک به 25000 با توجه به دولت رسمی شمارش آن را شامل نمی شود افرادی که به احتمال زیاد در اثر این بیماری است.

اطلاعات | ایالات متحده خرس جهانی فشار از جدید کروناویروس موارد

در ضمن کمتر از 900 بيمار بستری شنبه برای COVID-19 از اوج بیش از 18 ، 000 در ماه آوریل است.

فرماندار هشدار داد که این اعداد می تواند سنبله دوباره اگر نیویورکی اجازه پایین گارد خود را و شکست به دنبال اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن مورد نیاز است.

“من در حال حاضر ترس از گسترش که از کشورهای دیگر چون ما یک کشور و مردم سفر” آقای کومو گفت. من می ترسم عفونت رای دادن در کشورهای دیگر خواهد آمد به نیویورک و افزایش این نرخ دوباره.

تایید روزانه عفونت در ایالات متحده. آمار تمام زمان بالا از 40,000 روز جمعه باعث شد مقامات در تگزاس و فلوریدا به معکوس دوره و نزدیک کردن میله در کشورهای خود را دوباره.

ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر تاکید کرد که پنجره بسته است ایالات متحده را به عمل به طور موثر جلوگیری از coronavirus.

کاردینال تیموتی دولان روز یکشنبه جشن گرفت برای اولین بار عمومی جرم در کلیسای جامع سنت Patrick پس از coronavirus همه گیر آغاز شد.

طبقه کلیسای جامع محدود به 25 درصد ظرفیت و اجتماعی-فاصله دستورالعمل های مشخص شده توسط مقامات دولتی.

دانلود هندو چند زبان کتاب الکترونیکی ضروری COVID-19 اطلاعات

کاردینال دولان تشکر جماعت برای آن پشتکار و شوخی که بیش از ده مجموعه خواهد بود گرفته شده برای جبران از دست رفته روزهای یکشنبه.

“که در آن شما تمام شده است از این گذشته 14 هفته است؟,” کاردینال دولان پکتیا میباشد. من همیشه خوشحال به شما را ببینید. کلیسا همچنان به livestream دسته جمعی روزانه در وب سایت خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>