Coronavirus: مرگ و میر در چین لمس 2,200

مرگ و میر در چین از coronavirus اپیدمی رز به 2,233 فتح کرد گرفته شد در روز جمعه پس از 115 بیشتر مردم در هوبئی استان سخت-آمار کانون شیوع.

اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر در استان ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر با توجه به به روز رسانی روزانه از هوبئی کمیسیون بهداشت.

 

در اطراف 75,000 مردم آلوده شده است جدید کروناویروس در چین و صدها نفر دیگر در بیش از 25 کشور جهان است.

هوبئی کمیسیون بهداشت گفت: وجود 411 مورد جدید از این ویروس در استان با 319 در ووهان و بقیه گسترش در سراسر چندین شهر دیگر.

چین روز پنجشنبه گفت که آن را به حال یک بار دیگر تغییر روش شمارش بیماران با رمان coronavirus خواهد شد و در حال حاضر تنها شامل کسانی که تشخیص داده شده توسط تست های آزمایشگاهی.

 

این دومین نسخه از معیارهای فقط در هشت روز یک حرکت است که می تواند درهم و برهم کردن آمار و پیچیده تر شدن تلاش ها برای پیگیری از گسترش این بیماری است.

چینی مقامات بهداشت هفته گذشته گفت که بیماران از هوبئی که تشخیص داده شده بود از طریق روش های بالینی از جمله ریه تصویربرداری خواهد بود اضافه شده به این تعداد در علاوه بر این به کسانی که تایید توسط تست های آزمایشگاهی.

که منجر به یک روز افزایش در تعداد موارد تایید شده — 14,840 — در فوریه 13.

تغییر شد و متهم در یک پرونده بيماران قبل از نوکلئیک اسید تست که وضعیت رو به وخامت بود و نیاز به درمان فوری.

چهره های ملی در این ویروس به طور معمول منتشر شد ساعت پس از هوبئی تعداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>