Coronavirus | با وجود شانس هند پست و تضمین خدمات ضروری در طول مستند

از تاریخ 25 مارس سال 2020 زمانی که کرور سرخپوستان بوده است ماندن در داخل خانه به دلیل مستند حدود 4 لاخ پستی بخش کارکنان بر روی زمین کار می کرد روز در داخل و خارج برای تحویل بسته نامه ها و حتی پول نقد در نتیجه حفظ ضروری است که به طور منظم پرواز و قطار مسافری خدمات باقی مانده به حالت تعلیق درآمد.

پوشش کامل در coronavirus

داشتن در معرض خطر زندگی خود را از این قهرمانان گمنام دامن زد در سراسر کشور به ارائه پول نقد به بازنشستگان و افراد مسن که نمی تواند سفر به شعب بانک برای برداشت پول و سود مستقیم انتقال (DBT) ذینفع.

مصرف آن را به عنوان یک سرویس به ملت آنها مستقر اقدامات خاص مانند گسترش پستی موتور خدمات به کشتی نامه بسته answersheets انبه داروهای PPE & COVID کیت های آزمایش و هواکش.

Coronavirus ژوئن 13 به روز رسانی | دولت خط تلفن شماره COVID-19

طبق اطلاعات بهدستآمده از اداره پست هند پست از پنج شنبه تا به حال انجام شده 8.8 کرور دفتر پست بانک پس انداز (POSB) معاملات به ارزش ₹1.53 لاخ کرور روپیه 3.8 کرور روپیه هند پست پرداخت بانک (IPPB) معاملات به ارزش ₹9,166 کرور از آن 1.17 کرور بودند Aadhar فعال معاملات پرداخت ارزش ₹2,196 فتح کرد گرفته شد کرور.

از آن ساخته شده 1.5 کرور DBT پرداخت ارزش ₹1,210 کرور روپیه از طریق POSB و بیش از 51 لاخ DBT پرداخت ارزش ₹610 کرور.

بیش از 80.1 لاخ حواله به ارزش ₹857 کرور و بیش از 2 کرور پست الکترونیکی/مقالات توزین از 5000 تن تحویل داده شد.

هند پست اهرمی آن شبکه گسترده ای از بیش از 1,56,000 دفاتر پست برای ارائه خدمات ضروری به شهروندان در درب خانه خود حتی در دورترین گوشه.

نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند | e-Book در COVID-19 | دولت عاقلانه ردیاب برای coronavirus موارد مرگ و میر و تست نرخ

“تمرکز بر زنجیره تامین, آخرین مایل تحویل خدمات ضروری و ارائه پایه پستی و خدمات مالی” Pradipta کومار Bisoi, منشی, اداره پست گفت هندو.

اعمال نفوذ در آن به خوبی تاسیس زنجیره تامین و لجستیک زیرساخت های آن استفاده می شود محموله, پرواز, تاسیسات Udan پرواز و ناوگان خود را از پست الکترونیکی موتور وانت به تحویل اقلام ضروری از جمله دارو COVID-19 تست کیت و تجهیزات پزشکی از جمله هواکش.

پوشش کامل: مستند جابجا lakhs مهاجران

پس از خصوصی خدمات پیک از بین رفته و در طول این مدت بسیاری از شهروندان به دستور نجات بخش دارو و postmen تحویل این با مراقبت.

گروه خاص ساخته شده درون دولت و بین دولت الکترونیکی از جمله ترتیبات استخدام حمل و نقل و وسایل نقلیه برای حفظ خدمات در حال اجرا است.

از آنجا که راه آهن و خدمات هوایی بودند مختل بخش آغاز یک شبکه جاده با آن موجود ناوگان بود که در درجه اول مورد استفاده برای داخل شهر تحویل.

آن را نیز توسعه ملی به حمل و نقل جاده ای شبکه با 22 مسیرهای طولانی از بیش از 500 متر آمیخته با 34 inter-State/درون دولت برنامه دست زدن به بیش از 75 شهرستانها.

“این طرح در نظر گرفته شد تا اطمینان حاصل شود که وجود دارد این است که یک جنبش از اقلام ضروری به طوری که وزارت پست می تواند ارائه بسته های حامل اقلام ضروری در هر نقطه” آقای Bisoi گفت.

از طریق جاده ملی شبکه حمل و نقل در این بخش می تواند با ارائه بیش از 2000 تن از صرفه جویی در زندگی دارو و تجهیزات پزشکی از جمله COVID-19 تست کیت PPE کیت ماسک های عفونی و تست نمونه در کراوات یو پی اس با تولید کنندگان مواد مخدر, انجمن, اداره کل خدمات بهداشتی و شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) و آنلاین شرکت های دارویی.

این ICMR بود و وظیفه آن به ارائه تست کیت از انبار به 200 آزمایشگاه واقع حتی در مناطق دور افتاده.

و حتی آن را تضمین تحویل به موقع از داروها در درب خانه بیمارستان ها و افراد است.

در طول این مدت تلاش گروه کمک در پرداخت از پرداخت حقوق بازنشستگی و مزایای اجتماعی از دولت در درب خانه شهروندان است.

این Aadhar فعال سیستم پرداخت (AePS) می تواند تسهیل خروج پول نقد از هر گونه برنامه ریزی بانک از طریق هند پست پرداخت بانک.

“بیش از 2,00,000 postmen و Gramin Dak Sevaks می تواند ارائه پول نقد به ₹10,000 شهروندان در درب خانه خود” آقای Bisoi گفت.

در Telengana, Asara پرداخت حقوق بازنشستگی به ارزش ₹1,293 کرور ساخته شد به حدود 56 لاخ benificiaries. در کارناتاکا حدود 70 لاخ divyangjan پیر سن و بیوه ذینفع دریافت حقوق بازنشستگی پرداخت از طریق حواله به ارزش حدود ₹600 کرور در درب خانه خود گفته است.

در گجرات آن را تحویل ₹159 کرور به 4 لاخ ذینفع از Ganga Bernhardt Yojana (بیوه کمک مالی) در خانه های خود.

بخش مجاز عموم مردم برای برداشت پول نقد از خود پرداز atm. حدود 17.7 لاخ معاملات به ارزش ₹585 کرور جای گرفته اند از طریق آنها.

آن را فشرده و به بهره برداری تلفن دفاتر پست در نقاط مختلف کشور به ارائه پایه پستی و خدمات مالی است.

اثبات می شود ناجی به کشاورزان پستی بخش فرستاده میوه ها در همکاری با دولت های مختلف باغبانی بخش است.

در بیهار 6,280 کیلوگرم شاهی شد litchis بر اساس تحویل در درب خانه مشتریان و 92,382 کیلوگرم انبه تحویل داده شد در بنگلور.

در ماهاراشترا هند پست Kisan رته خدمات کمک کشاورزان از رتنگیری و Sindhudurg تحویل 105 تن Alphonso انبه به بمبئی و Nashik هنگامی که به طور منظم شبکه حمل و نقل در دسترس بود.

آن را نیز ارائه پشتیبانی لجستیکی به دولت های منطقه و سازمان های غیر دولتی برای ارائه مواد غذایی و جیره مهاجر کارگران و نیازمندان است.

علاوه بر پستی کارمند توزیع بیش از 6 لاخ مواد غذایی بسته/جیره خشک از طریق کمکهای داوطلبانه و با مشارکت سازمان های غیر دولتی مختلف و معروف.

آنها همچنین کمک Rs. 42 کرور به PM مراقبت صندوق.

“تماس با آنها قهرمانان گمنام و یا هر گونه دیگر superlatives این واقعیت است که آن است که طبقه کارگر — نامرئی توده ها — کار بدون پمپ و نشان می دهد در میان خطر کمین در گوشه جرقه امید که انسان مرده است” گفت: پوی ساکن Prakriti شاران یک پژوهش پژوهشگر مدرسه مطالعات شرقی و آفریقایی (SOAS) دانشگاه لندن است.

در حال حاضر آن است که مستند است که به تدریج برداشته و آداب و رسوم زدن به ادارات پست در hoards تمرکز خواهد بود تغییر به شخصی ایمنی و بهداشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>