ماهندرا سینگ Dhoni روز یکشنبه در سمت چپ Chennai Super Kings اردوگاه آموزشی در چنای پس از تعلیق از 13th edition از IPL تا 15 آوریل در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

همچنین بخوانید: شش گزینه های در دسترس به BCCI برای میزبانی لیگ 2020

Dhoni که وارد شده بود در چنای برای CSK را در اردوگاه آماده سازی در اوایل این ماه در سمت چپ پایه در مقابل تشویق طرفداران.

“آن را تبدیل به خانه خود را قربان!” نگه داشتن سوت زدن به عنوان #Thala Dhoni مناقصه کوتاه adieu به #AnbuDen,” Chennai Super Kings نوشت در توییتر آن رسیدگی همراه با یک فیلم کوتاه است.

این ویدئو نشان داد طرفداران پوشش برای گرفتن یک نگاه اجمالی از Dhoni او به عنوان امضا امضا و تعامل با طرفداران.

 

BCCI در روز جمعه به تعویق افتاد شروع این سال لیگ از 29 مارس تا 15 آوریل در پی این بیماری همه گیر است که باعث تحول عظیم در سراسر جهان است.

همچنین بخوانید: Coronavirus | از آن می تواند کوتاه IPL می گوید Ganguly

روز شنبه BCCI و از هشت تیم لیگ صاحبان ملاقات در بمبئی به بحث در مورد گزینه های مختلف پس از دولت-اعمال محدودیت های مسافرتی و امتناع از سه کشور برای میزبانی هر بازی مجبور به تعویق افتادن نقدی غنی T20 مسابقات است.

38 ساله Dhoni نشده بازی هر شکل کریکت پس از شامل در هند در نیمه نهایی از دست دادن به نیوزیلند در 50-بیش از جام جهانی در انگلستان در سال گذشته است.

شده است وجود دارد بسیاری از حدس و گمان بیش از Dhoni بین المللی آینده پیش از این سال T20 جام جهانی در استرالیا گفت: برخی از این بستگی به عملکرد او در لیگ-13.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی