رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد یک ملی اضطراری بیش از سرعت گسترش coronavirus باز کردن درب به ارائه آنچه او گفته بود حدود 50 میلیارد دلار در فدرال کمک به مبارزه با این بیماری است.

آقای ترامپ اعلام ساخته شده در یک باغ گل رز در کنفرانس خبری به عنوان او مبارزه را نشان می دهد آمریکایی ها که او به شدت پرداختن به این ویروس پس از ظاهر شدن به تهدید برای هفته ها.

همچنین بخوانید : اروپا در حال حاضر ‘کانون’ از COVID-19 همه گیر: که

آقای ترامپ گفت که او اعلام اضطراری ملی به منظور “از بند باز کردن قدرت کامل از دولت فدرال است.” او خواست هر کشور برای راه اندازی مراکز اورژانس برای کمک به مبارزه با ویروس.

فشار نصب شده است برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام یک بیماری عفونی اورژانس تحت 1988 قانون است که اجازه می دهد سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) به ارائه فاجعه بودجه به دولت های ایالتی و محلی و برای استقرار تیم پشتیبانی. قدرت است که به ندرت استفاده می شود. رئیس جمهور سابق بیل کلینتون در سال 2000 اعلام کرد چنین اضطراری برای ویروس نیل غربی.

“به از بند باز کردن قدرت کامل از دولت فدرال در این تلاش امروز من رسما اعلام اضطراری ملی. دو بسیار بزرگ کلمات. عمل من باز خواهد شد تا دسترسی به 50 میلیارد دلار — بسیار مهم است و مقدار زیادی از کشورها و مناطق و یا محلات در ما مشترک مبارزه با این بیماری است.”

همچنین بخوانید : ویروس تلفات soars در ایتالیا; ایالات متحده موارد دو

آقای ترامپ گفت: دولت فدرال شد و همکاری با بخش خصوصی برای سرعت بخشیدن به تولید کیت های آزمایش به آنها را بیشتر به طور گسترده ای در دسترس برای آمریکایی ها.

او گفت: وجود خواهد داشت در حدود 5 میلیون coronavirus آزمون در دسترس است اما شک است که بسیاری از مورد نیاز خواهد بود. او خواست آمریکایی ها فقط به دنبال تست اگر آنها احساس آنها به آن نیاز دارید.

“ما نمی خواهیم مردم را به یک تست اگر ما احساس می کنیم که آنها نباید آن را انجام می دهند و ما نمی خواهیم هر کس در حال اجرا و در نظر گرفتن تنها اگر شما علائم خاصی,” او گفت:.

همچنین بخوانید : آمریکا آتی سهام جست و خیز کردن به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن ویروس پاسخ ناامید

در کنار آقای تهمت بود Anthony Fauci, موسسه ملی بهداشت متخصص است که در آقای تهمت coronavirus نیروی کار.

“ما هنوز راه طولانی برای رفتن. وجود خواهد داشت بسیاری از موارد. اما ما مراقبت از آن” گفت: آقای Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص. “آنچه که در اینجا امروز در حال رفتن برای کمک به آن پایان هر چه زودتر از آن داشته باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی