Coronavirus | رهبران اتحادیه اروپا گسترش اجلاس به عنوان آنها چانه زدن بیش از بودجه همه گیر

سران اتحادیه اروپا در روز شنبه تمدید نشست خود را با یک روز اضافی متقاعد شده بودند در نهایت بسته شدن در یک معامله به صورت بی سابقه ای 1.85 تریلیون یورو ($2.1 تریلیون دلار) بودجه اتحادیه اروپا و coronavirus بازیابی صندوق اتحادیه اروپا گفت.

مدت کوتاهی پس از 11 شب میزبان اجلاس چارلز میشل سخنگوی danny walters Leyts توییتی که جلسه عمومی به پایان رسید برای شب و خواهد reconvene در ظهر (1000 GMT) روز یکشنبه.

دو روز و یک شب بحث بلوک 27 رهبران oscillated بین خام تحریک بیش از مبالغ هنگفتی باید صرف شود و چه رشته باید متصل به یک بارقه امید است که به نوعی یک معامله می تواند تحقق – اگر نه این آخر هفته و پس از آن حداقل در عرض چند هفته.

“همه چیز در حال حرکت در مسیر درست” گفت: صدراعظم اتریش Sebastian Kurz. “این آن است که البته همانطور که شما انتظار می رود سختی مبارزه دشوار مذاکره, اما ما در حال حرکت در مسیر درست است که مهم ترین چیز است.”

اتحادیه اروپا مقام که خواست ناشناس باقی می ماند به این دلیل که مذاکرات در حال انجام گفت: آقای میشل شد “بستن برخی از به پایان می رسد در حال حاضر” در طول یک شام با رهبران اتحادیه اروپا قبل از شکستن شب و reconvening با یک پیشنهاد جدید در اوایل یکشنبه.

“ما در حال هل دادن از طریق. آقای میشل در حال کار با دقت و نمی خواهند به اجازه دهید آن را به لغزش دور در حال حاضر” این مقام گفت.

این اجلاس قرار بود تا پایان روز شنبه اما بیشتر در مذاکرات باقی مانده برای رهبران آنها در برخورد با سخت ترین بحران در سال است که بر دوش بلوک با بدترین رکود اقتصادی تا کنون. این بیماری همه گیر است فرستاده اتحادیه اروپا به یک سقوط با 27 کشور اتحادیه اروپا اقتصاد تخمین زده می شود به قرارداد 8.3 درصد در سال جاری با توجه به آخرین پیش بینی. در اطراف 1,35,000 از شهروندان خود را از درگذشت COVID-19.

آقای Michel مذاکرات با Geman صدراعظم آلمان رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و رهبران اصلی درگیر در مناقشه در فضای هوایی بالای اروپا نشست مرکز قبل از پیوستن به دیگر رهبران اتحادیه اروپا برای شام.

اجرایی اتحادیه اروپا پیشنهاد کرده است که 750 میلیارد یورو صندوق تا حدودی بر اساس مشترک استقراض به آن ارسال شود به عنوان وام و کمک های مالی به نیازمندان کشور است. که می آید در بالای هفت سال و 1 تریلیون دلار-یورو از بودجه اتحادیه اروپا که رهبران مبارزه شد بیش از حتی قبل از COVID-19 ناودان خود را به قاره است.

با وجود این ضرورت و جدیت از بحران وجود دارد شکاف عمیق بین برخی از کشورهای ثروتمندتر در شمال به رهبری هلند که می خواهید کنترل دقیق بر هزینه های مبارزه جنوبی کشورهای مانند اسپانیا و ایتالیا شده اند که به خصوص ضربه سخت گیر هستند و به دنبال کمک به همان اندازه به عنوان آنها می توانند.

آقای Michel آخرین پیشنهاد کاهش بسیاری از کمک های مالی در بسته نجات و افزایش تعداد وام است که نیاز به پرداخت می شود و در آشکار ترفند برای یک گروه از “صرفه” سازمان ملل به رهبری هلند گفت: اتحادیه اروپا یک دیپلمات که نخواست نامش فاش شود به این دلیل که مذاکرات هنوز ادامه دارد.

اما این موضوع چگونه برای ردیابی نجات پول باقی مانده کلید چسبیده نقطه دیپلمات است. آقای Michel پیشنهاد کرده است یک اندازه گیری است که جلوگیری از اجازه دادن به هر کشور حق وتو در دولت چگونه صرف پول است.

یکی دیگر از دیپلمات توصیف آقای میشل طرح جدید به عنوان اولین گام در چه چیزی می تواند یک سفر طولانی به توافق. این دیپلمات همچنین صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به عموم در مورد بسته-درب مذاکرات است.

آقای Kurz گفت: عمده مسائل هنوز هم مورد بحث عبارتند از: حاکمیت قانون در اتحادیه اروپا سازمان ملل و یقین در مورد نحوه بودجه استفاده خواهد شد.

آقای Kurz و نخست وزیر هلند در میان رهبران چهار “صرفه” سازمان ملل نیز از جمله سوئد و دانمارک که می خواهید شرایط مانند اصلاحات اقتصادی متصل به اتحادیه اروپا جزوه برای کمک به کشورهای در حال بهبود یافتن از لحاظ اقتصادی ویرانگر آمار بیماری همه گیر کوروناویروس و چک پول را چگونه خرج میشود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>