Coronavirus | رهبران اتحادیه اروپا برای بحث در مورد بهبود اقتصادی از همه گیر

رئیس شورای اروپا چارلز میشل در روز جمعه به نام رهبران اتحادیه اروپا’ ویدئو کنفرانس برای مارس 23 به بحث در مورد چگونه اروپا می تواند انتخاب خود را از آسیب های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“وقت آن است که برای ذخیره کردن زمین برای قوی اقتصادی” او در بیانیه ای گفت: یک روز بعد از وزیران دارایی اتحادیه اروپا توافق کردند که 500 میلیارد یورو ($ 550 میلیارد) اضطراری بسته برای وبلاگ.

همچنین بخوانید: COVID-19 | اتحادیه اروپا در مورد مهر و موم معامله در نیم تریلیون یورو طرح نجات

رهبران 27 کشور عضو به طور عمده بود وظیفه با تصویب سخت-برنده نجات معامله باز می شود که اتحادیه اروپا خطوط اعتباری برای ویروس-آمار کشورهای در نیاز فوری به تقویت سلامت خود سیستم.

“توافق گروه یورو (اتحادیه اروپا در نشست وزیران دارایی) است دستیابی به موفقیت قابل توجهی. با این unparallelled بسته ما شانه از بار این بحران با هم” آقای میشل گفت.

این معامله به پایان رسید هفته از استدلال اما تنش باقی مانده بزرگ بیش از یک پیشنهاد توسط ایتالیا و فرانسه و دیگر کشورهای اتحادیه اروپا سازمان ملل به طور مشترک به جمع آوری پول برای کمک به تحریک بهبودی پس از بیماری همه گیر.

گاهی اوقات به نام coronabonds وزرای چپ این بحث ایده — مطلقا حاضر توسط نیروگاه آلمان — برای رهبران به بحث با انتظارات بسیار پایین است که برلین و متحدان آن را تکان دادن.

پول مطرح شده را به یک بازیابی صندوق که آلمان معتقد است که می تواند به تامین مالی بلند مدت بودجه اتحادیه اروپا که در حال حاضر تحت مذاکره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید