Coronavirus | اتحادیه اروپا برای مقابله با ویروس به عنوان عفونت گسترش

رهبران اتحادیه اروپا به دنبال هماهنگ پاسخ به کروناویروس پس از ایتالیا مهر و موم کردن مقدار از آن صنعتی شمالکه در آن شش زندانی کشته شدند در یک شورش بیش از محدودیت در بازدیدکننده داشته است.

رهبران اتحادیه اروپا برگزار خواهد شد تلفنی به بحث در مورد خود را در کنار رئیس شورای اروپا چارلز میشل گفت: با یک مقام رسمی گفت: تماس بود و به احتمال زیاد به جای روز سه شنبه. “ما نیاز به همکاری به منظور حفظ سلامت شهروندان” آقای Michel که ریاست اتحادیه اروپا نشست توییتی.

در کمی بیش از دو هفته تعداد ثبت coronavirus موارد در ایتالیا رسید به 7,375 با 366, مرگ و میر, دومین-بالاترین مرگ و میر پس از چین قرار دادن سلامت خود و سیستم تحت فشار.

بیش از 1,10,000 مردم آلوده شده اند در 105 کشور و سرزمین و 3,800 اند و اکثریت قریب به اتفاق در سرزمین اصلی چین با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

توضیح داد | چگونه هند است حاوی COVID-19?

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: قوانین سختگیرانه اتحادیه اروپا وام گرفتن محدودیت باید شل و انعطاف پذیری در پیش بینی بودجه اتحادیه اروپا قوانین باید مورد استفاده قرار گیرد “کامل”.

“اروپا نمی تواند فکر می کنم از مقابله با یک وضعیت فوق العاده ای با عادی اقدامات,” او گفت:.

ایتالیا را در زندان دولت گفت: شش زندانی کرد در زندان شورش در شمال شهر مودنا بیش از محدودیت های جدید بر روی بازدیدکننده داشته است.

سری از شورش

“شده اند وجود دارد یک سری از شورش در سراسر کشور گفت:” فرانچسکو Basentini سر قدرت. فیلم پخش شده در تلویزیون نشان داد پلیس و کامیون های آتش نشانی در خارج از زندان به عنوان دود سیاه swirled به آسمان.

با اقتصاد ایتالیا در حال حاضر در آستانه رکود کافه ها و رستوران ها در لومباردی دستور داده شد به نزدیک و یا برای محدود کردن ورود و حفظ یک فاصله حداقل یک متر بین مردم در محل خود.

در تعطیلات آخر هفته مردم صف خارج سوپر مارکت برای خرید مواد غذایی و وجود گسترده سردرگمی در مورد آنچه استثنا ممکن است اعمال می شود به قوانین گفت: مردم می توانند سفر تنها برای کار ثابت دلایل و یا شرایط اضطراری.

قوانین متوقف نمی شود مردم رفتن و از کار و یا جلوگیری از تحویل کالا و سوئیس چپ مرز خود را باز برای هزاران نفر از ایتالیایی ها که رفت و آمد از لومباردی به همسایه سوئیس, ایالت تیچینو هر روز.

ویروس پدید آمده در چین در ماه دسامبر است اما پس از گسترش در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>