Coronavirus | اروپا و نیویورک شاهد پیشرفت در COVID-19 نبرد

کشورهای اروپایی ضربه coronavirus و ما epicentre نیویورک گزارش پیشرفت روز یکشنبه در نبرد خود را در برابر مرگبار بیماری همه گیر.

دولت ها در سراسر جهان در حال حاضر بحث چگونگی و زمانی که به سهولت مستندات است که که بیش از نیمی از بشریت — 4.5 میلیارد نفر — محدود به خانه های خود و فلج اقتصاد جهانی است.

اروپا شاهد نشانه های دلگرم کننده در روز یکشنبه با ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و انگلیس با دیدن قطره در مرگ روزانه عوارض و کاهش میزان عفونت.

قاره حساب برای تقریبا دو سوم از 160,000 مرگ و میر گزارش شده در سراسر جهان از بیش از 2.3 میلیون نفر اعلام عفونت با توجه به AFP شمارش.

و در ایالات متحده آمریکا کشور با بیشترین تعداد مرگ و میر و عفونت — فرماندار نیویورک گفت: شیوع بیماری “در فرود.”

نصب شواهد نشان می دهد که مستندات و اجتماعی فاصله در حال کاهش گسترش این ویروس که اولین ظهور در چین در سال گذشته است.

این آزمایشی امیدوار نشانه آمدن با آمریکا و چین قفل شده در یک مرافعه بیش از پیشنهادات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که یک آزمایشگاه در زمین صفر در شهر ووهان ممکن است باعث این بیماری همه گیر.

یخ یخ بازی سردخانه بسته

اسپانیا ثبت شده 410 جدید مرگ و میر در یکشنبه, کمترین روزانه تعداد تقریبا یک ماه و یک شکل که وزارت بهداشت و درمان اضطراری هماهنگ کننده فرناندو شمعون گفت: “به ما امید”.

مقامات حتی شروع به تعطیل موقت برخی از امکانات مجموعه برای از بین بردن سبب شیوع نظام سلامت از جمله یک سردخانه در مادرید یخ یخ بازی کردن.

اسپانیا افزایش یافته در سراسر کشور خاموش اما گفت که به زودی آن را سهولت محدودیت به کودکان اجازه می دهد تا زمان خارج است.

یک درهم آمیخته از کشورهای این قاره از جمله سوییس و دانمارک و فنلاند در حال حاضر شروع به بازگشایی مغازه ها و مدارس.

آلمان به دنبال کت و شلوار دوشنبه با برخی از مغازه ها باز و پس از اعلام این ویروس را “تحت کنترل” در حالی که ایتالیا — در یک زمان در اروپا, کانون بحران — بود آزمایشی خانههای گلی خالی کاهش محدودیت.

و فرانسه گفت: در سراسر کشور مستند در نیروی برای یک ماه بود شروع به میوه با عوارض مرگ و بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش است.

“ما نقاط به ثمر رساند در برابر این بیماری همه گیر” گفت: نخست وزیر فرانسه فیلیپ ادوارد در حالی که اصرار “ما در حال خروج از بحران بهداشت و درمان نشده است”.

در بریتانیا دولت نخست وزیر بوریس جانسون — خود را که دوره نقاهت بعد از ویروس رو تازه انتقاد بیش اولیه خود را پاسخ به بحران و کمبود تجهیزات حفاظتی.

‘گذشته نقطه بالا’

آمریکا بیشترین caseload هر کشور با بیش از 735,000 تایید عفونت و بیش از 39 ، 000 مرگ و میر.

اما در ایالت نیویورک است که از عهده فشار از ویروس فرماندار اندرو کومو بود و خوش بینانه است.

“ما از گذشته نقطه بالا و تمام موارد در این نقطه است که ما در تبار,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

خشم در حال افزایش است به عنوان آمریکایی ها و دیگران در سراسر جهان ساییدگی پس از هفته تحت stay-at-home سفارشات.

جدید ضد قفل تظاهرات شنبه درو صدها نفر از مردم در ایالات متحده از جمله تگزاس, مریلند, نیوهمپشایر, Ohio. بسیاری از دست تکان دادند و پرچم آمریکا و برخی از سلاح های انجام شده.

با امید به گسترش تشویق به کسانی که تحت مستند برترين نوازندگان — از رولینگ استونز به تیلور سویفت, Stevie Wonder, و, نوجوانان, ستاره Billie Eilish — پیوست نیروهای مجازی مگا کنسرت.

اما بسیاری از جهان 260 میلیون مسیحیان ارتدوکس مجبور شدند به مناسبت عید پاک در خانه یکشنبه با رهبران کلیسا گفتن نمازگزاران به ماندن در خانه و انجام خدمات به صورت آنلاین و یا در تلویزیون.

‘باید عواقب’

چین در عین حال ضربه به عقب در مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از او سوال ریشه های بسیار بیماری مسری است که دانشمندان چینی می گویند که احتمالا برای اولین بار به انسان انتقال در ووهان بازار که در آن حیوانات عجیب و غریب قتل عام شدند.

“یک اشتباه کردم که خارج از کنترل و یا آن را به عمد انجام شده?” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت شنبه.

“اگر آنها آگاهانه مسئول آره, پس باید عواقب.”

تئوری های توطئه که این ویروس در آمد از حداکثر امنیت ویروس شناسی آزمایشگاه آورده شده است به جریان اصلی توسط مقامات دولت ایالات متحده.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: یک بررسی شد و در راه به چه ویروس “رو به جهان”.

“هیچ راهی وجود این ویروس در آمد از ما” یوان Zhiming سر از P4 آزمایشگاهی در ووهان موسسه ویروس شناسی است که مجهز به رسیدگی به ویروس های خطرناک گفت: در مصاحبه ای با رسانه های دولتی.

“من می دانم که این غیر ممکن است.”

استرالیا خواستار تحقیقات مستقل به واکنش جهانی به این بیماری همه گیر از جمله سازمان بهداشت جهانی را از دست زدن به بحران و چین ،

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر خارج به ما کمک های مالی به کسانی که آن را متهم به “شدت mismanaging و پوشش” گسترش ویروس.

با 22 میلیون آمریکایی از کار را به عنوان کسب و کار بسته خانواده ها در حال تبدیل به بانک های مواد غذایی به انتظار ساعت برای کمک در صف های طولانی از اتومبیل.

و در فقیر تر و پر جمعیت نقاط جهان بسیاری از دولت ها هنوز در تلاش برای اعمال محدودیت در حرکت هستند که ستون بدبختی بر نیازمندان و گسترش گرسنگی است.

این ویروس همچنین پرتاب ویژه در مراقبت از خانه با یک موسسه خیریه در بریتانیا هشدار مرگ عوارض در امکانات از جمله در بریتانیا می تواند پنج برابر بیشتر از آمار رسمی.

جدا از بستگان برای ترس خود را از گسترش عفونت-و از همسایگان که در حال حاضر کاهش یافته است به شیوع برخی در مراقبت از خانه ها از ترس مرگ از تنهایی.

“این غم نمی قادر خواهد بود برای دیدن هر کسی. به تنهایی. شما بدترین ترس در لحظه هایی از این گفت:” مارک Parmentier, 90 ساکن در مراقبت از خانه خارج بروکسل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>