Coronavirus | اروپا بازگشایی بسیاری از مرزها اما نه به آمریکایی های آسیایی

اروپا یک گام جدید به سمت نرمال به عنوان بسیاری از کشورها مرزهای باز به همکار اروپایی ها پس از سه ماه از coronavirus مستندات – اما حتی اگر اروپایی ها عاشق تعطیلات تابستان خود را, روشن نیست که چگونه بسیاری از آنها آماده برای سفر دوباره.

گردشگران از آمریکا و آسیا و آمریکای لاتین و خاورمیانه خواهد شد فقط باید صبر کنید در حال حاضر.

اتحادیه اروپا در امور کمیسر Lauren جوهانسون گفته عضو سازمان ملل هفته گذشته که آنها “باید باز کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” و پیشنهاد کرد پنج شنبه خوب بود تاریخ.

بسیاری از کشورها در حال انجام است که اجازه می دهد سفر از اتحادیه اروپا و انگلیس و بقیه اروپا را معمولا گذرنامه-رایگان شنگن سفر منطقه که شامل کشورهای غیر اتحادیه اروپا مانند سوئیس.

اروپا را بازگشایی نمی شود تکرار هرج و مرج رایگان برای همه در ماه مارس زمانی که دست پاچه ناهماهنگ مرز تعطیلی ناشی از ترافیک است که برای مایل کشیده. هنوز هم آن را پیچیده و تغییر درهم آمیخته از قوانین متفاوت است. و اگر چه گردشگری مناطق به شدت در حال شمارش را بر آنها بسیاری از اروپایی ها ممکن است تصمیم به ماندن نزدیک به خانه این تابستان.

 

که چیزی گردشگری وابسته به کشورهای مدیترانه مانند یونان مشتاق هستند برای جلوگیری از. نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis اذعان کرد در روز شنبه که “بسیاری بستگی دارد که آیا مردم احساس راحت به سفر و اینکه آیا ما می توانیم پروژه یونان به عنوان یک مقصد امن.”

یونان تاکید کرد دست زدن به آن از آن شیوع دیدم که تنها 183 مرگ و میر. به طور کلی اروپا دیده می شود بیش از 1,82,000 ویروس-ارتباط مرگ و میر در این سال با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که همچنین نشان می دهد که اروپا تا به حال 2.04 میلیون از جهان 7.8 میلیون عفونت.

اسپانیا که نیست پایان دادن به محدودیت های سفر داخلی برای یک هفته دیگر و راه اندازی مجدد خواهد شد گردشگری خارجی در پردار کامل در 1 ژوئیه است که اجازه می دهد هزاران نفر از آلمانی ها به پرواز به آن جزایر بالئارس برای یک محاکمه دو هفته اجرا شروع دوشنبه – waiving آن 14 روز قرنطینه برای این گروه است.

مرز چک در برخی از اماکن در حال حاضر زخم کردن. ایتالیا افتتاح شد مرزهای خود را در ژوئن 3 و شهرها در مرز آلمان و لهستان را جشن گرفتند در اوایل روز شنبه به لهستان باز دروازه. در نیمه شب شهرداران از Goerlitz آلمان و Zgorzelec, لهستان برش از طریق زنجیره های موقت حصار که تا به حال تقسیم شهرها.

آلمان مانند فرانسه و دیگران این است که بلند کردن اجسام باقی مانده مرز چک روز دوشنبه و دور انداختن یک نیاز است که ورود باید اثبات آنها دلیل خوبی برای ورود به. آن را نیز تسهیل در سراسر جهان هشدار در برابر غیر ضروری سفر به معاف از کشورهای اروپایی به جز احتمالا, فنلاند, نروژ و اسپانیا که در آن محدودیت های مسافرتی باقی می ماند و سوئد که در آن سطح جدید کروناویروس عفونت تلقی می شود بیش از حد بالا است.

 

بسیاری از آلمانی مناطق reimposed یک قرنطینه مورد نیاز برای ورود از سوئد که ویروس استراتژی اجتناب شود یک مستند اما تولید نسبتا بالایی از مرگ و میر.

چک مقامات نیاز به ورود از سوئد برای نشان دادن منفی COVID-19 آزمون و یا به خود قرنطینه همراه با مسافران از پرتغال و لهستان, Silesia منطقه است.

اتریش باز است تا روز سه شنبه به اروپا و کشورهای همسایه به جز اسپانیا, پرتغال, سوئد و انگلستان – و نگه داشتن یک هشدار سفر به ایتالیا بدترین ضربه منطقه لمباردی. فرانسه درخواست مردم از بریتانیا به خود قرنطینه به مدت دو هفته.

بریتانیا به تازگی معرفی 14 روز در قرنطینه مورد نیاز برای بسیاری از تازه واردان به وحشت از آن گردشگری و صنایع حمل و نقل هوایی است که می گویند این حرکت را ضربه بازديد به انگلستان سخت در این تابستان.

دانمارک باز است تنها برای گردشگران از آلمان و نروژ و ایسلند – و تنها اگر آنها می تواند ثابت کند که آنها اقامت برای حداقل شش شب. نروژ نیز بسته نگه داشتن طولانی خود را در مرز با سوئد.

 

“من می دانم این یک ناامیدی بزرگ است. اما این محدودیت ها بر اساس معیارهای عینی که همان برای همه” نروژی ارنا سلبرگ نخست وزیر گفت. “اگر ما باز هم به سرعت عفونت می تواند از کنترل خارج شود.”

با پرواز تنها به تدریج چیدن عصبانیت در مورد شیوع بیماری های جدید در خارج از کشور, عدم اطمینان در مورد اجتماعی فاصله در مکانهای توریستی و بسیاری از مردم در مواجهه با بیکاری و یا کاهش این ممکن است یک تابستان خوب برای گردشگری داخلی.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و اتریش صدراعظم Sebastian Kurz هر دو برنامه ریزی برای تعطیلات در سرزمین خود را در این سال است.

“توصیه این است اگر شما می خواهید واقعا امن تعطیلات در اتریش” وزیر خارجه اتریش الکساندر Schallenberg گفت: ORF تلویزیونی یادآوری تقلا در ماه مارس به خانه آوردن هزاران نفر از گردشگران به عنوان مرز بسته ناودان. “در اتریش, شما می دانید که شما مجبور به عبور از مرز اگر شما می خواهید برای دریافت و شما می دانید زیرساخت ها و سیستم بهداشت و درمان خوبی است.”

دولت آلمان کمک کرد که پرواز 2,40,000 مردم خانه به عنوان بیماری همه گیر به صورت تصاعدی رشد نیز هیچ تمایلی به تکرار آن تجربه است.

“من به تمام کسانی که سفر – لذت بردن از تعطیلات تابستانی خود را – اما لذت بردن از آن را با احتیاط و مسئولیت” وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت. “در تابستان, تعطیلات, ما می خواهیم به آن را به عنوان سخت به عنوان امکان پذیر است برای این ویروس به گسترش دوباره در اروپا است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید