Coronavirus | اروپا هنوز هم در گرفتن’ از ویروس: که رهبر

رئیس سازمان بهداشت جهانی برای هشدار داد که ممکن است این قاره باقی مانده در چنگال این بیماری همه گیر کوروناویروس حتی به حدود سه چهارم از منطقه کشورهای در حال کاهش اقدامات محدود کننده.

همچنین بخوانید: واتساپ و که راه اندازی پیام کوتاه امکانات در برابر Coronavirus اطلاعات جعلی

دکتر هانس Kluge اشاره به کاهش موارد در منطقه به لطف اجتماعی فاصله اقدامات اضافه کرد: ما باید نظارت بر این توسعه مثبت بسیار نزدیک است.

او گفت: ایتالیا, بریتانیا, فرانسه, آلمان و اسپانیا هنوز هم تعداد زیاد موارد و با اشاره به افزایش موارد در بلاروس ، روسیه ، قزاقستان و اوکراین است.

از 44 کشور که اروپا در منطقه است که باید تصویب داخلی محدودیت 21 در حال حاضر شروع به کاهش آن اقدامات و یکی دیگر از 11 طرح به انجام این کار در روزهای آینده دکتر Kluge گفت.

این ویروس بی رحم است. ما باید هوشیار باقی می ماند استقامت و شكيبا باش آماده به سطح شیب دار تا اقدامات به عنوان و زمانی که مورد نیاز است. COVID-19 است و نه دور در هر زمان به زودی.

همچنین بخوانید: با اروپا برخورد با COVID-19 انبه صادرات از کارناتاکا نگاه نامشخص

منطقه اروپا حساب برای 46 درصد از موارد و 63 درصد از مرگ و میر در سطح جهان او اضافه شده است. منطقه باقی مانده است بسیار در چنگال این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>