Coronavirus | Fauci به خود منزوی پس از قرار گرفتن در معرض بالقوه

بالا بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci است که در میان سه نفر از اعضای کاخ سفید را coronavirus نیروی کار خواهد شد که خود منزوی پس از قرار گرفتن در معرض بالقوه به پاتوژن, رسانه های ایالات متحده گزارش روز شنبه.

روز جمعه گزارش داد که معاون رئیس جمهور مایک پنس وزیر مطبوعات تا به حال آزمایش مثبت افزایش نگرانی در مورد ارشد مقامات دولت ابتلا به ویروس.

رابرت Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و استفان هان کمیسر غذا و دارو را از خود جدا سی ان ان گفت:.

همچنین بخوانید: Coronaviurs | تهمت به ویروس تست شده روزانه

اما آقای Fauci — چه کسانی تبدیل شده است که اعتماد از دولت ویروس در پاسخ گفت: شبکه او را تحت یک “اصلاح قرنطینه” از آنجا که او تا به حال نشده در مجاورت نزدیک به مسری کاخ سفید کارمند.

روزانه آزمون

سر از بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت باقی خواهد ماند و در خانه teleworking و پوشیدن ماسک برای دو هفته.

او همچنین تحت روزانه coronavirus آزمون و تا کنون بوده است منفی ها برای این بیماری است.

Mr. Redfield و آقای هان را قرنطینه به مدت دو هفته پس از مواجهه با یک فرد که تست مثبت FDA و CDC اظهارات به رسانه های ایالات متحده گفت.

مقامات نشان داد و نه هویت COVID-19 مثبت فردی در تماس با نیروی کار.

قبلا در این هفته رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد دارد به تعطیل بسیار قابل رویت نیروی کار تنها برای رد گم کردن یک روز بعد. اعضای گروه — که مختصات بین موسسات پزشکی, سیاسی هیات دولت و استانداران — به روزانه کنفرانس های مطبوعاتی به منظور اطلاع رسانی در کشور در مورد آخرین وضعیت این بیماری همه گیر.

اما آنها اغلب پیشی گیرد و توسط آقای تهمت خود هرزگرد پرسش و پاسخ جلسات و کنفرانس های مطبوعاتی به پایان رسید تقریبا دو هفته پیش.

هر سه مرد هنوز هم شهادت در روز سه شنبه سنا coronavirus جلسه با آقای Redfield و آقای هان شماره گیری از طریق ویدئو کنفرانس نرم افزار با توجه به سناتور لامار الکساندر رئیس اتاق کمیته بهداشت. اعتقاد بر این است آقای Fauci حضور خواهد با پوشیدن یک ماسک سی ان ان گزارش شده است.

ایالات متحده به ثبت بیش از 78,000 مرگ و میر و 1.3 میلیون عفونت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>