دوم هندی جایزه بزرگ در پاتیالا است که فقط یک هفته به دور و مهم فدراسیون فنجان حدود 20 روز دور اما فدراسیون دو و میدانی از هند (AFI) است که هنوز هم مطمئن نیست که آیا غیر ملی کاروان اجازه خواهد داشت در این دیدار.

“من نمی توانم به شما بگویم آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد. امروز کل وضعیت است تا مایع ما نه تنها مصرف آن روز به روز بلکه ساعت به ساعت” Adille Sumariwalla این AFI رئیس جمهور گفت: هندو در روز چهارشنبه. “در این نقطه هیچ کس نمی تواند به شما بگویم آنچه اتفاق می افتد در 15 روز از در حال حاضر.”

هیچ غیر کمپ

Sumariwalla روشن ساخته است که AFI تا به حال برای جلوگیری از غیر اعضای کمپ از هند GP-1 به عنوان دولت قرار داده و ممنوعیت آنها در SAI ملی کمپ مراکز. دو هندی GP دیدار برگزار خواهد شد در SAI-NIS مرکز در پاتیالا در مارس 20 و 25.

همچنین بخوانید: حوادث متاثر از coronavirus در هند

او گفت که AFI نمی توانید حتی بپرسید که آیا دولت غیر کمپ مجاز خواهد بود در فدراسیون جام حذفی آغاز می شود که در پاتیالا در مارس 10.

“آنها نمی خواهند آن را امروز این بستگی دارد که فاز coronavirus بحران رسیده است در هند که در آن نقطه گفت:” المپیک.

با این حال این وضعیت نمی تواند AFI نگه عمده ملی در دیدار مانند فدراسیون فوتبال در غیر سای سالن که در آن غیر کمپ اجازه داده می شود?

“در حال حاضر ما در حال گرفتن کمپ خارج از سای محل. ما در حال حاضر نگه داشته و آنها را به عنوان امن به عنوان ما می تواند به دلیل آن را در یک محیط کنترل شده. من قصد ندارم به خطر ورزشکاران به بیرون رفتن گفت:” Sumariwalla. “فردا اگر SAI محل آلوده است من آنها را از وجود دارد.”

AFI نیز برنامه ریزی برای برگزاری جداگانه ملی دیدار برای غیر اعضای کمپ.

زمان نامشخص

وضعیت کنونی در این کشور با توجه به coronavirus موضوع بسیار نامشخص است که حتی وجود دارد یک فرصت فدراسیون جام بودن لغو و یا به تعویق افتاد.

“اگر شما به درخواست من برای پاسخ در حال حاضر من آنها را نمی. همانطور که در حال حاضر همه چیز می ایستد به عنوان آن است. همانطور که ما نزدیک تر بیا ما را ببینید اگر همه چیز نیاز به محدود شده اگر چیز باید لغو شود, اگر چیزهایی را باید موکول, که تنها می تواند رخ دهد نزدیک به, تاریخ,” او گفت:. “بنابراین ورزشکاران باید صبر کنید و تماشا کنید.”

AFI را اولویت اول این است که برای حفظ ورزشکاران امن است.

“ما اولین هدف این است که به نگه داشتن ما در مقدماتی المپیک به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است…و همه ورزشکاران است. حتی امروز کمیته بین المللی المپیک می گوید که ما (المپیک) در برنامه ها. در آن صورت ما باید به نگاه بهترین بهره را از کسانی که واجد شرایط. بهره از هر چیز دیگری بلافاصله ثانویه است.”

موارد خاص مانند بالا جهنده Tejaswin شانکار که قطار در آمریکا در نظر گرفته خواهد شد به طور جداگانه ، شانکار دارای بهترین شخصی است که چهار سانتیمتر پشت المپیک ورود استاندارد 2.33 متر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی