Coronavirus: پنج مورد جدید به تعداد به 14 در Madhya Pradesh

چهار تن از ساکنان ایندور و یکی از اوجائین باید آزمایش مثبت برای COVID-19 گرفتن تعداد در Madhya Pradesh به 14 مورد در پنج روز.

“همانطور که از در حال حاضر وضعیت بیماران پایدار است” گفت: Lokesh Jatav Indore جمع آوری. “ما در حال انجام تماس خود را ردیابی در حال حاضر و پس از آن مراحل بیشتر گرفته خواهد شد.”

همانطور که برای prohibitory سفارشات در شهر آقای Jatav گفت: پلیس شده بود به کارگردانی عمل در برابر مردم در جاده ها, محرومیت کسانی که جسارت برای خدمات ضروری است. “ما باید در زمینه موارد و لغو مجوز رانندگی بیش از حد و سختگیرانه تر عمل اگر مردم هنوز هم نمی مطابق,” او اضافه شده است.

A BMC worker sprays disinfectant in the premises of a residential area to contain the spread of coronavirus during lockdown, in Bhopal, Tuesday, March 24, 2020.

یک BMC کارگر اسپری های ضد عفونی کننده در محل یک منطقه مسکونی برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در طول مستند در بوپال سهشنبه, مارس 24 سال 2020 است. | عکس های اعتباری: PTI

 

تا کنون شش مورد گزارش شده از جبال پور و هر یک از بوپال شوپری و گوالیور مناطق.

همانطور که از شنبه, دولت, دولت در حال شناسایی 1,357 مسافران از کشورهای مبتلا به این بیماری است. به عنوان بسیاری از 831 شد در خانه انزوا و نظارت از 429 به پایان رسید با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر