Coronavirus | زیر مقیاس بزرگ مسافرت هوایی محدودیت ترین خطوط هوایی جهانی را ورشکسته توسط مه سال 2020 میگه کلاه

با بیش از 145 کشور متاثر از coronavirus ترین شرکت های هواپیمایی در جهان را ورشکسته در پایان ماه مه سال 2020 در حساب از محدودیت های که در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 گفت: مرکز آسیا و اقیانوسیه حمل و نقل هوایی (CAPA) پیشرو در حمل و نقل هوایی consulting group در گزارش.

آن گفت: با هماهنگی دولت و صنعت اقدام است که در حال حاضر مورد نیاز “اگر فاجعه است اجتناب شود”.

COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

“به عنوان تاثیر coronavirus و چند دولت, سفر, واکنش های رفت و برگشت از طریق جهان ما بسیاری از شرکت های هواپیمایی که احتمالا در حال حاضر رانده شده اند به ویژگی های ورشکستگی و یا حداقل قابل ملاحظه ای در نقض بدهی پیمان. ذخایر نقدی در حال اجرا به سرعت به عنوان ناوگان در حال پایه و چه پرواز وجود دارد کار بسیار کمتر از نیمه کامل” کلاه گفت.

“به جلو رزرو به مراتب هرحال لغو و در هر زمان وجود دارد این است که یک دولت جدید توصیه این است که برای تضعیف پرواز. تقاضا خشک در راه است که کاملا بی سابقه است. نرمال است که هنوز در افق” به آن اضافه شده است.

همچنین به عنوان خوانده شده | هند coronavirus تست نرخ در میان پایین ترین در جهان

اظهار نظر در هند سناریو Kapil کال مدیر عامل, مدیر, کلاه جنوب آسیا گفت: “CAPA گزارش جهانی در زمینه. بسته به میزان گسترش کرونا ویروس در هند تاثیر در هواپیمایی هند با ضعیف تر ترازنامه خواهد بود شدید.”

“مهم تر جمع آوری کمک مالی در صورت نیاز ممکن است بسیار چالش برانگیز است. کاهش خدمات و کالاهای مالیات [GST] در حمل و نقل هوایی توربین سوخت [ع] ممکن است به شدت مورد نیاز است اما این ممکن است به اندازه کافی برای جبران شدید تقاضا در رکود است. در این مرحله ما در حال حاضر اظهار نظر در مورد تاثیر در هند اما این احتمال وجود دارد که خطرات را به طور قابل توجهی افزایش می دهد” آقای کال گفت.

همچنین بخوانید: اسپانیا قفل کردن شهروندان خود را در حالی که فرانسه و خاموش شب زنده داری

هر CAPA, های مختلف دولت ها عدم همکاری با شرکت های هواپیمایی به شناور باقی می ماند. “در حالی که دولت در حال دست و پنجه نرم کردن با چالش های بهداشتی از coronavirus روشن است که کمی وجود دارد غریزه به عمل همکاری کنید. پیام های مخلوط هستند و اغلب کاملا متفاوت است. هر ملت است که اتخاذ راه حل که به نظر می رسد بهترین راه حل مناسب برای آن درست یا غلط و بدون در نظر گرفتن همسایگان خود و یا شرکای تجاری” آن را گفت.

به عنوان مثال وقتی رئیس جمهور تهمت peremptorily اعلام کرد که موثر لغو هواپیمایی دسترسی به بسیاری از اروپاییان او حتی توصیه خود به دولت های اروپایی همتایان خود در پیشبرد اجازه دهید به تنهایی با آنها مشورت كنيد. دولت های دیگر انجام شده کمی بهتر CAPA گفت.

CAPA گفت: پس از coronavirus هرج و مرج ارائه خواهد شد یک فرصت برای reframe پایه های جهانی در صنعت هواپیمایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر