Coronavirus | زیر اسکار, گلدن گلوب برگزار خواهد شد در فوریه. 28

گلدن گلوب در روز دوشنبه به تعویق افتاد آن 2021 مراسم برای فیلم و تلویزیون پس از دو ماه تاخیر از مراسم اسکار در هالیوود آخرین جوایز تقویم مختلط ناشی از کوروناویروس بیماری همه گیر.

گلدن گلوب, مراسم که آغاز هالیوود فصل جوایز برگزار خواهد شد در فوریه 28 به جای آن از حد معمول اسلات در اولین یکشنبه ماه ژانویه هالیوود مطبوعات خارجی انجمن (HFPA) که دست از غنائم در بیانیه ای گفت:.

هفته گذشته اسکار, بالاترین افتخارات در صنعت فیلم, بودند, به تعویق افتاد, مارس 25 فوریه 28. The Academy of Motion Picture Arts and Sciences گفت: تاخیر اجازه می دهد فیلمسازان زمان بیشتری به پایان فیلم خود را پس از تولید تعطیل در سراسر جهان در اواسط ماه مارس و سینما بسته شد.

این HFPA گفت: آن را می دهد جزئیات در یک تاریخ جدید برای گلدن گلوب و معیارهای واجد شرایط بودن در هفته های آینده.

گلدن گلوب, دست کردن در یک boozy شام در بورلی هیلز خواهد شد که توسط کمدین Tina Fey و Amy Poehler.

دیگر جایزه نشان می دهد از جمله بریتانیا بافتا رویداد نیز منتقل تاریخ خود برای 2021 به سقوط نزدیک تر به اسکار.

هالیوود فیلم و تلویزیون را نشان می دهد داده شد چراغ سبز دو هفته پیش برای از سرگیری تولید در منطقه لس آنجلس با دستورالعمل های دقیق در مورد اجتماعی فاصله و مکرر تست.

سه اصلی فیلم و تئاتر زنجیر باید گفت که آنها برنامه ریزی برای بازگشایی در ایالات متحده از ماه جولای 10 با سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و فیلم را برانگیخت نیاز به پوشیدن ماسک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>