Coronavirus: بازیکنان خارجی در دسترس نیست IPL تا مارس 15 با توجه به محدودیت های ویزا

هیچ بازیکن خارجی در دسترس خواهد بود برای این سال IPL تا مارس 15 با توجه به ویزا محدودیت های اعمال شده توسط دولت برای مهار مرگبار رمان coronavirus شیوع بالا BCCI منبع گفت PTI در پنج شنبه, استفراغ کردن, تازه شک و تردید در سرنوشت این رویداد است.

یک بسته-درب IPL به نظر می رسد مانند یک امکان واقعی اما در حال حاضر حتی یک تعویق نمی توان رد کرد با توجه به اینکه 60-عجیب و غریب خارج از کشور استخدام در دسترس نخواهد بود به طبقه تجاری خود را حداقل در مراحل اولیه از این رویداد شروع 29 مارس در بمبئی.

“این بازیکنان خارجی که در لیگ آمده تحت این ویزا کسب و کار دسته. به عنوان در هر دولت, بخشنامه, آنها نمی تواند آمد تا 15 آوریل” یک BCCI منبع گفت PTI در شرایط گمنامی.

سرنوشت IPL خود تصمیم گرفته خواهد شد در 14 مارس در این رویداد حاکم بر جلسه شورای in Mumbai.

“همه تصمیمات گرفته خواهد شد توسط GC در بمبئی” این منبع گفت.

دولت صادر تازه مشورتی با ممنوعیت همه موجود خارجی ویزا به جز چند دسته مانند دیپلماتیک و اشتغال تا 15 آوریل در پی جدید موارد مثبت رمان coronavirus در کشور است.

هند گزارش شده 60 موارد مثبت در وقوع است که منجر به بیش از 4000 مرگ و میر در سطح جهان است.

همچنین به عنوان خوانده شده | COVID-19 در حال حاضر یک بیماری همه گیر می گوید که; هند تایید 60 نفر

این “جزئیات ویزا اعطا شده توسط هند” دستی وزارت امور آمده است: “اتباع خارجی که در تجاری رویدادهای ورزشی در هند در قرارداد (از جمله مربیان) مانند هند لیگ برتر, هندی, لیگ فوتبال ، با پاداش.

“آنها ممکن است اعطا می شود ‘B-ورزشی’ ویزا با ورود چندگانه تسهیلات برای 13 مناسب دوره است. از جمله یک تبعه خارجی باید با رعایت تمام تعهدات قانونی مانند پرداخت مالیات و غیره.”

BCCI منبع گفت که دولت بخشنامه نمی کند به طور خاص معاف کسانی که با ویزای کسب و کار.

“وجود دارد یک تمایز روشن بین اشتغال ویزا که صادر شده است معافیت و ویزا کسب و کار. بنابراین بهتر است ما اصلا خطر است.”

داشتن IPL در خالی استادیوم یک گزینه در حال بررسی است اما بدون بازیکنان خارجی آن قطعا عدم جیغ شدید و تند است که باعث می شود آن را موفق ترین T20 رویداد در جهان است.

“آینده تورهای برنامه به گونه ای است که اگر لیگ به تعویق افتاد, بسیاری از خیمه بازیکنان خارجی ممکن است در دسترس به عنوان پس از این مه وجود ندارد هر پنجره در دسترس است. تمام تیم های دیگر تعهدات دو جانبه. در بهترین حالت ما می توانیم از آن درهای بسته” این منبع گفت.

جاده ایمنی افسانه T20 دیدار از روز شنبه برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته با مسابقات در پونا لغو شد با توجه به هشت COVID-19 مواردی که گزارش شده در این شهرستان است.

این ماهاراشترا و کارناتاکا دولت در حال حاضر با احتیاط از سازماندهی خانه های بمبئی سرخپوستان و Royal Challengers, Bangalore.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>