Coronavirus | سابق پاکستان PM یوسف رضا گیلانی تست مثبت

پاکستان نخست وزیر یوسف رضا گیلانی آزمایش مثبت برای coronavirus در شنبه تبدیل شدن به آخرین شکل سیاسی به قرارداد COVID-19 که ادعا کرده 2,551 زندگی و آلوده 132,405 مردم در کشور است.

آقای گیلانی, 67, آزمایش مثبت پس از حضور در یک جلسه ملی پاسخگویی دفتر (NAB) در مورد فساد.

در روز پنج شنبه Shehbaz Sharif, رئیس اپوزیسیون پاکستان مسلم لیگ نواز (PML-N) آزمایش مثبت برای coronavirus پس از او به نظر می رسد قبل از ناب در مورد پول شویی.

آقای گیلانی, پسر Kasim گیلانی در توییتر اعلام کرد که نخست وزیر سابق تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

“با تشکر از شما عمران خان دولت و ملی پاسخگویی دفتر! شما با موفقیت قرار داده و پدر من زندگی در خطر است. او COVID-19 نتیجه مثبت” آقای Kasim گفت.

سابق پاکستان کاپیتان شهید افریدی همچنین آزمایش مثبت برای coronavirus در روز شنبه.

پاکستان COVID-19 مورد رسیده 132,405 پس از یک رکورد 6,472 جدید عفونت تشخیص داده شد در حالی که 88 بیشتر مردم تسلیم به coronavirus هل دادن تلفات به 2,551 وزارت بهداشت گفت: در روز شنبه.

وزارت ملی خدمات بهداشتی و درمانی گفت: یک رکورد 29,850 آزمايشات انجام شده در 24 ساعت گذشته, گرفتن تعداد کل COVID-19 تست های انجام شده در کشور به 839,019.

“تا کنون 50,056 مردم بهبود در سراسر پاکستان در ساخت آن قابل شمارش است ،

وجود دارد هیچ یک از بیماران در هواکش در پاکستان-کشمیر تحت اشغال و بلوچستان. به عنوان بسیاری از 420 هواکش از مجموع 1,400 تنفس دستگاه های اختصاص داده شده برای COVID-19 اشغال شده در سراسر پاکستان آن را گفت.

از مجموع 132,405 موارد شناسایی شده تا کنون پنجاب ثبت کرده است 50,087. در مجموع 49,256 عفونت گزارش شده در سند 16,415 در خیبر-پختونخوا 7,866 در بلوچستان 7,163 در اسلام آباد 1,044 در گلگت-بلتستان و 574 در پاکستان-کشمیر تحت اشغال.

حداقل 88 نفر کشته شده اند در 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع تلفات به 2,551 وزارت گفت.

وجود دارد 820 بیمارستان با COVID-19 امکانات در کشور و 8,559 بیماران بستری در سراسر کشور در حالی که دیگران در حال recuperating در خود انزوا در خانه آن اضافه شده است.

دولت تعطیل حدود 1,300 نقاط داغ از جمله مناطق مختلف در پایتخت اسلام آباد در روز شنبه با توجه به سرعت گسترش ویروس مرگبار است.

“کل 1,292 هوشمند مستندات اجرا در سراسر کشور” ملی فرماندهی و عملیات مرکز (NCOC) گفت.

آن گفت که دولت فدرال و مقامات استانی بودند حصول اطمینان از انطباق با دستورالعمل های بهداشتی و راهنمای کار بر اماکن و زیر مسیر آزمون و قرنطینه استراتژی است.

در مجموع 844 مناطق در پنجاب تحت هوشمند مستند 414 مناطق در خیبر-پختونخوا, 12 در پاکستان-کشمیر تحت اشغال, 10 در اسلام آباد 7 در سند و 5 در گلگت-بلتستان آن گفت.

بیش از 1,541 مغازه 33 صنایع و 1,429 وسایل نقلیه بودند هشدار و یا جریمه و یا مهر و موم آن را گفت.

“برای اطمینان از اجرای دستورالعمل های بهداشتی/دستورالعمل و اقدامات پیشگیرانه ویژه تیم های عامل در سراسر کشور به اطمینان حاصل شود که دستورالعملهای عملیاتی استاندارد در حال اجرا” NCOC گفت.

در ضمن پاکستان پزشکی محصولات watchdog را تایید کرده است اولین بومی ساخته شده کیت تست برای رمان coronavirus.

وزیر علوم و فناوری فواد چودری گفت که کیت توسعه داده شد توسط دانشمندان در ارتش-اجرای دانشگاه ملی علوم و فناوری (NUST).

کیت تصویب شد مواد مخدر سازمان تنظیم مقررات و پاکستان (دراپ) پس از آن تکمیل موفقیت آمیز دور از آزمایشات است.

“یکی دیگر از مهم به دست آورد…. دراپ را تایید کرده است پاکستان اولین COVID تست کیت تبریک به @رسمی NUST و ما دانشمندان …شما مردم ما را ساخته اند ما افتخار … این را هزینه قابل توجهی کاهش COVID آزمون نیز صرفه جویی خواهد شد بزرگ واردات لایحه” آقای چودری توییتی در روز جمعه.

این تست کیت هزینه خواهد شد یک چهارم از قیمت فعلی برای کیت های مورد استفاده برای تشخیص COVID-19. کیت اند کارآمد تست شده در آزمایشگاه کنترل و نمونه های بیمار.

کیت توسعه یافته در همکاری با ووهان موسسه ویروس شناسی چین DZIF آلمان, دانشگاه کلمبیا, ایالات متحده و نیروهای مسلح موسسه آسیب شناسی پاکستان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>