کامبوج گزارش چهار مورد جدید از coronavirus از جمله در چهار-ماه-پیر پسر فرانسوی و دو نفر که در حال سفر به مالزی برای یک مراسم مذهبی وزارت بهداشت گفت: از اواخر یکشنبه.

نوزاد پسر یک مرد فرانسوی که در سفر از پاریس از طریق سنگاپور به پنوم پن و آزمایش مثبت برای این ویروس در اوایل روز یکشنبه وزارت گفت. همسر خود را آزمایش منفی است.

کامبوج مرد از بازگشت از فرانسه و دو نفر دیگر از بازگشت از اسلامی مراسم در مالزی نیز آزمایش مثبت آوردن این کشور شمارش از موارد به 12 وزارت گفت.

In this Nov. 9, 2017, file photo, Cambodia's Prime Minister Hun Sen waits to attend the Independence Day celebrations in Phnom Penh, Cambodia. The government accuses the opposition Cambodia National Rescue Party of involvement in a plot to topple the government and has asked the judiciary to dissolve it. CNRP officials have denied the charges, saying they are politically motivated.

در این Nov. 9, 2017, فایل, عکس, کامبوج, نخست وزیر کامبوج منتظر برای حضور در جشن روز استقلال در پنوم پن, کامبوج. دولت را متهم اپوزیسیون کامبوج ملی نجات حزب از دخالت در توطئه برای سرنگونی دولت و به خواست قوه قضائیه به حل آن است. CNRP مقامات رد این اتهامات گفت: آنها با انگیزه های سیاسی. | عکس های اعتباری: AP

 

نخست وزیر کامبوج دستور داده است تا شهروندان را به سفر به اروپا و ایالات متحده و ایران به عنوان بخشی از تلاش های دولت برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که بر آمده از چین در اواخر سال گذشته و در سراسر جهان گسترش یافته.

او همچنین دستور داد هر کسی از بازگشت از اروپا و ایالات متحده و ایران به قرنطینه می شود و به مدت 14 روز در بدو ورود در کامبوج.

سفر به و از چین که گزارش شده بیش از 80,000 عفونت و بسیاری از میر جهانی است و محدود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی