بازی تاج و تخت star Sophie Turner گرفته است یک ضربه تند وشدید زدن در بازیگر, Evangeline Lilly, که گفت که او نمی خواهد رفتن به قرنطینه میان شیوع کروناویروس او به عنوان ارزش آزادی بیش از هر چیز دیگری.

این مورچه و زنبور ستاره نظرات به social فاصله نمی رفتن به پایین به خوبی با ترنر که خواست طرفداران خود را به اقدامات احتیاطی در برابر گسترش COVID-19 که جان بیش از 14 ، 000 نفر در سراسر جهان.

“ماندن در داخل نمی شود f**ing احمق. حتی اگر شما حساب خود را از “آزادی بیش از … سلامت خود را’,” ترنر, 24 گفت: در طول یک Instagram زندگی می کنند.

“I don’t give a F در مورد آزادی خود را. شما می تواند با آلوده کردن افراد دیگر آسیب پذیر دیگر مردم در اطراف شما با انجام این کار. بنابراین ماندن در داخل ، آن را نه سرد و نه بزرگ و نه هوشمندانه است. و این که چای,” او اضافه شده است.

در هفته گذشته, لیلی 40 به اشتراک گذاشته است که او کاهش یافته است بچه های خود را در یک ژیمناستیک اردوگاه و این که “همه آنها شسته دست خود را قبل از رفتن”.

او به همراه پست با برچسب “کسب و کار به طور معمول” که به پایین رفتن نیست به خوبی با بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی.

این بازیگر بعد نوشت در بخش نظرات “برخی از مردم ارزش زندگی خود را بیش از آزادی برخی از مردم ارزش آزادی بیش از زندگی خود را. همه ما انتخاب ما بود. که در آن ما در حال حاضر احساس خیلی بیش از حد نزدیک به مارشال قانون برای راحتی من در حال حاضر همه به نام تنفسی آنفولانزا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی