Coronavirus | آلمان شل مستند برای زمین های بازی کلیساها و باغ وحش

مقامات آلمانی از توافق روز پنج شنبه برای بازگشایی مجدد زمین های بازی کلیساها و نهادهای فرهنگی مانند موزه ها و باغ وحش ها که توقیف شده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس, اما آنها به تعویق افتاد تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای استراحت قوانین برای رستوران ها و هتل ها و مهد کودک ها.

همچنین بخوانید: COVID-19 | آلمان تست 450 ساکنان مجتمع پس از دو آلوده خانواده شکستن قرنطینه

آنگلا مرکل گفت که در حالی که وجود خواهد داشت تفاوت های منطقه ای چون آلمان فدرال ساختار کلی هدف باقی می ماند و حصول اطمینان از سلامت سیستم می تواند به مقابله با این کشور شیوع.

تا کنون ما توانسته اند به موفقیت در انجام این کار خانم مرکل به خبرنگاران گفت: پس از نشست با فرمانداران آلمان 16 متحده است. ما باید همه با هم دست آورد های زیادی در هفته های اخیر.

آلمان یک کشور از 83 میلیون نفر ثبت کرده است تقریبا 162,000 تایید موارد COVID-19 و 6,467 مرگ و میر با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. که حدود یک چهارم این تعداد ویروس های مربوط به مرگ و میر گزارش شده در بریتانیا و فرانسه و حتی اگر سه کشور مشابه تعداد موارد تایید شده.

طی هفته گذشته آلمان ثبت شده بین 1000 و 1500 نفر در روز را از 2,000 هفته گذشته است.

خانم مرکل گفت: دولت های فدرال و دولت نمی خواهد تصمیم گیری در بازگشایی هتل ها و رستوران ها در ملاقات بعدی خود را در تاریخ 6 مه که تمرکز بیشتر آرامش بخش قوانین برای مدارس و مهد کودک در مراکز و امکانات ورزشی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>