Coronavirus | آلمان می گوید پایین مرگ و میر است که با توجه به گسترده تست

آلمان در حال آزمایش است تا 500,000 نفر در هفته جدید کروناویروس یک virologist گفت:, و اضافه کرد که تشخیص زود هنگام بوده است و کلیدی در حفظ این کشور و مرگ و میر نسبتا کم است.

این کشور دارای بیش از 36,000 اعلام موارد این ویروس در میان بالاترین در اروپا است اما موفق به جلوگیری از بالا بودن نرخ مرگ و میر دیده می شود در سخت-آمار ایتالیا و اسپانیا. کارشناسان می گویند گسترده تست و ردیابی COVID-19 موارد کلیدی است برای محدود کردن گسترش بیماری یک رویکرد اتخاذ شده در کره جنوبی و سنگاپور که در آن شیوع بیماری تا حد زیادی شده است موجود است.

در آلمان virologist مسیحی Drosten گفت: آن را به حال کمک به نگه داشتن نرخ مرگ و تحت کنترل است. “به همین دلیل آلمان تا چند مرگ و میر در مقایسه با تعداد افراد آلوده می تواند توضیح داده شده توسط این واقعیت است که ما انجام تعداد بسیار زیادی از آزمایشگاه تست های تشخیصی” گفت: آقای Drosten که ریاست موسسه ویروس شناسی در برلین Charite بیمارستان دانشگاه.

“تخمین می زند از روز گذشته نشان می دهد که ما در حال انجام یک و نیم میلیون آزمون در هفته,” او گفت:. او اضافه کرد که یک شبکه گسترده ای از آزمایشگاه در سراسر کشور کرده و با گسترده شدن تست.

آلمان وزیر بهداشت ینس Spahn تایید کرد که بین 300,000 و 500,000 آزمايشات انجام شده در آلمان در هفته گذشته به تنهایی با حدود 10% به آینده مثبت است. “که به احتمال زیاد اکثر تست های هر کشور در جهان در هر دو مطلق و نسبی از نظر” او گفت:.

در میان جمعیت آلمان از 83 میلیون 36,508 تایید آلوده از جمله 198 که فوت کرده اند از این بیماری با توجه به داده های رسمی وارد شده توسط این بیماری کنترل آژانس موسسه کخ رابرت.

جستجو برای درمان

در 0.54% آلمان مرگ و میر بسیار پایین تر از ایتالیا با نرخ حدود 10 درصد و در اسپانیا به مرگ و میر 7.3%. فرانسه مرگ و میر حدود 5.2%. علاوه بر آزمایش در مقیاس بزرگ کارشناسان در آلمان نیز گفت: این ویروس تا حد زیادی تحت تاثیر یک جوان سالم بخش از جمعیت در مقایسه با جاهای دیگر.

در همان زمان کارشناسان بارها هشدار داده است که در کشوری که تقریبا یک چهارم از جمعیت است که بیش از 60 تعداد مرگ و میر هنوز هم می تواند موشک وار رفتن اگر مردم نمی چسبد به اقدامات برای کمک به توقف سرایت. مستند اقدامات در محل در سراسر آلمان, جلوگیری مردم از, ترک خانه های خود را جز ضروری سفر, در حالی که اکثر مغازه ها بسته هستند.

برلین پژوهش وزارت گفت: این امر متعهد 150 میلیون یورو معادل 164 میلیون دلار) به منظور بهبود ارتباط بین بیمارستان ها و آزمایشگاه ها در مورد کوروناویروس بيماران داده های سلامت و امید به تبادل اطلاعات می تواند خوراک به توسعه یک واکسن.

آقای Drosten پیشنهاد کرد که برخی از قوانین در تحقیقات بالینی می تواند سست می شود و در جستجو برای یک coronavirus درمان است. اما او به عنوان استفاده از ضد مالاریا, داروی کلروکين به کرات توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — برای بیماران آلوده.

“وجود دارد موادی که بسیار امیدوار کننده خواند و گفت: با استفاده از مثال Favipiravir یک دارو آنفولانزا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید