Coronavirus | آلمان و انگلستان به دنبال هوایی هند پرواز برای تخلیه شهروندان

آلمان و انگلستان نزدیک شده اند دولت هند ابراز علاقه خود را به منشور هوا در هند پرواز به منظور تسهیل در بازگشت خود را به اتباع سرگردان در هند پس از محدودیت های مسافرتی برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 با توجه به چند مقامات.

بین 31 مارس و 3 آوریل هوایی هند را به کار گیرند نه پرواز به فرانکفورت با آن 256-seater بوئینگ 787-9 Dreamliner هواپیما. این ویژه پروازهای آمده در زمانی که هند ممنوع اعلام کرده است تمام پروازهای تجاری یعنی داخلی و بین المللی تا آوریل 14.

هوا در هند عمل خواهد شد پنج پرواز در 31 مارس به فرانکفورت که چهار خواهد بود از بمبئی و یکی از دهلی نو است. بیش از سه روز آینده وجود خواهد داشت چهار پرواز از بمبئی. این برای اولین بار خواهد آورد آلمانی ها از بخش های مختلف از جمله گوا, کلکته, حیدرآباد, چنای و تریواندروم و به دهلی یا بمبئی قبل از انجام این مسافت طولانی پرواز.

مقامات همچنین گفت: هیچ یک درخواست به عمل منشور به لندن برای فعال کردن انگلستان شهروندان به خانه های خود بازگردند و آن را تحت نظر میگیرد.

یک کمیسیون عالی سخنگو گفت: “وزیر امور خارجه صحبت کرده با امور خارجی وزیر و ما در حال کار فوری در یک برنامه به ما مردم در بازگشت به خانه. این یک اولویت مطلق برای ما و ما امیدواریم که قادر به اشتراک گذاشتن اخبار به زودی.”

تا کنون هوایی هند اتحاد عمل ویژه پرواز در درخواست از اسرائیل کمک نزدیک به 300 نفر از شهروندان خود را برای بازگشت به تل آویو.

هندی کمیسیون عالی در انگلستان انرا تایید گزارش می دهد که وجود دارد هوایی هند پروازهای برنامه ریزی شده به سرخپوستان از لندن است. در پاسخ به پیام های در گردش مورد هوایی هند پروازهای برنامه ریزی شده برای پرواز از لندن به دهلی نو و بمبئی در اوایل ماه آوریل کمیسیون عالی در لندن ارسال شده در توییتر “هندی کمیسیون عالی یادداشت با ترس که برخی از شایعات در حال گسترش و حتی در چنین بار تلاش. درخواست ما همه به توجه به شایعات.”

یک مقام ارشد در اینجا گفته هندو است که وجود دارد “هیچ برنامه ای برای تخلیه سرخپوستان در حال حاضر” و این مقدار را در قرنطینه امکانات در دسترس برای همه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر