Coronavirus | جهانی مستند جلوتر به عنوان مرگ و میر کوه

سخت مستندات با هدف متوقف مارس از coronavirus گسترده در سراسر جهان روز شنبه به عنوان تلفات افزایش یافت گذشته 35,000 جدید و امواج از ایالات متحده شیوع بیماری تحت فشار قرار دادند و این کشور را مهار تلاش های به آستانه.

همچنین به عنوان خوانده شده | پنج عضو کنگره تست مثبت برای ویروس

با وجود slivers از امید در زده ایتالیا و اسپانیا اقدامات سختی که باید محدود برخی, دو پنجم از جهان مردم به خانه های خود شدند و گسترش. مسکو و لاگوس پیوست رول تماس از شهرستانها در سراسر جهان با طرز مرموزی خیابان های خالی در حالی که ویرجینیا و مریلند و کانزاس شد آخرین ایالات متحده به اعلام اورژانس stay-at-home سفارشات. شهر واشنگتن به دنبال کت و شلوار.

در نماد مقیاس چالش مواجه بشریت یک نظامی ایالات متحده پزشکی کشتی سفر به نیویورک برای از بین بردن فشار بر ضعف بیمارستان های فرح برای اوج این بیماری همه گیر. تعداد تایید COVID-19 نفر در سراسر جهان در صدر 750,000 با 413,000 از کسانی که در اروپا و در حالی که بسیاری از تایید مرگ نیز از این قاره با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش.

رهبران جهان — چند تا از آنها زده شده و یا مجبور به انزوا — هنوز هم دست و پنجه نرم کردن راه هایی برای مقابله با یک بحران است که باید اقتصادی و اجتماعی تکان نهان پس از جنگ جهانی دوم است. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همتای روسی خود ولادیمیر پوتین مورد بحث “همکاری نزدیک” در این بیماری همه گیر و صحبت در مورد غوطه وری قیمت نفت در یک تماس تلفنی در دوشنبه کرملین گفت.

خوب برای روحیه’

نیروی دریایی ایالات متحده را USNS راحتیاست که فضا برای 1000 تخت و ده ها عامل اتاق لنگر انداخت فقط یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید اجتماعی-فاصله اقدامات در ایالات متحده آمریکا تا پایان ماه آوریل است.

“این خوب خواهد بود برای روحیه” گفت: شهردار نیویورک, بیل د Blasio از ورود راحتی کمک خواهد کرد که افرادی که نیاز به مراقبت های ویژه نامربوط به coronavirus کاهش بار بر روی یک ضعف بیمارستان شبکه. در روسیه, پوتین خواست ساکنان مسکو را “بسیار جدی” احترام یک مستند است که دیده می شود بسته شدن غیر ضروری مغازه ها از جمله رستوران ها و کافه ها در اروپا بزرگترین شهرستان.

مربع قرمز در قلب مسکو ترک بود و خیابان های اطراف آن آرام بود. آنا 36 ساله طراح وب گفت: مستند سخت خواهد بود برای او و پنج سال. “اما من نمی خواهم Arina به بیمار” او گفته است: در حالی که در راه او برای خرید نان است. “پس از دوره ما رعایت شده است.”

ترس از افزایش موارد راند مسکو به دنبال ایتالیا و اسپانیا و فرانسه در اعمال کامل مستندات و اروپا باقی مانده است که کانون همه گیر با مرگ و میر وجود دارد عبور 26,500 روز دوشنبه با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش.

‘ادامه’

پس از هفته ها صرف زندگی در زیر یک ملی مستند در ایتالیا, نشانه های در حال ظهور بودند که آن شدید اقدامات می تواند سرعت گسترش coronavirus. حتی اگر این کشور مرگ و میر رشد 812 در 24 ساعت به 11,591 آمار منتشر شده از سوی حفاظت مدنی خدمات نشان داد نرخ جدید COVID-19 عفونت ضربه کم جدید فقط 4.1 درصد و تعداد افرادی که تا به حال بهبود به بالا.

“داده ها بهتر است اما کار ما همچنان ادامه دارد” گفت: Giulio Gallera این افسر ارشد پزشکی از لومباردی, ایتالیا در بدترین ضربه منطقه است. اسپانیا همچنین اعلام کرد یکی دیگر از 812 ویروس مرگ و میر در 24 ساعت. این کشور در همین حال ایالات متحده پیوست و ایتالیا در بیش از تعداد موارد در چین که در آن بیماری برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر در شهر ووهان.

فرانسه, این گزارش بالاترین روزانه تعداد مرگ و میر ناشی از شیوع شروع کرد و گفت 418 بیشتر مردم تا به حال در بیمارستان درگذشت.

‘چیزی برای خوردن’

بریتانیا و ایتالیا هر دو هشدار داد در آخر هفته که اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش بیماری می تواند در جای خود برای سال آمده است. در بریتانیا COVID-19 ضربه بالا مشخصات ارقام از جمله نخست وزیر بوریس جانسون و وارث تاج و تخت شاهزاده چارلز بود که از ویروس, انزوا, به گفته مقامات سلطنتی. در اسرائیل در همین حال بنیامین نتانیاهو نخست وزیر شد, آخرین رهبر جهان برای ورود به انزوا و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان سوم coronavirus آزمون برگشتم منفی است.

این مستندات باعث مشکلات در سراسر جهان است اما فقیر به خصوص در شهرستانها در آفریقا و آسیا است. آفریقا بزرگترین شهر لاگوس بود که با توجه به پیوستن به جهانی stay-در-خانه از دوشنبه با نیجریه رئیس جمهور Muhammadu Buhari سفارش یک هفته دو مستند برای آن 20 میلیون نفر است. این اقدامات در نیروی از 2200 GMT همچنین می توانند به سرمایه آبوجا.

“دو هفته است که بیش از حد طولانی است. من نمی دانم که چگونه ما مقابله خواهد کرد” گفت: دانشجو عبدالرحیم, 25, به عنوان او به خواهر او فروش مواد غذایی از یک غرفه بازار.

زیمبابوه نیز شروع به اجرای سه هفته مستند در فقیر آفریقایی جنوبی کشور است. “آنها نیاز به تغذیه می شود اما وجود دارد هیچ چیز برای خوردن” سبزی فروش ایرنه Ruwisi گفت: در شهرستان Mbare با اشاره او چهار نوه. “چگونه می توانم آنها انتظار ما برای زنده ماندن؟”

خاموش است در حال حاضر قرار داده و میلیون ها نفر از کار و دولت مجبور به عجله از طریق محرک برنامه های.

کارشناسان در آلمان, اروپا, اقتصادی نیروگاه گفت: این ویروس خواهد بود کوچک خروجی وجود دارد در این سال به 5.4%. در ایالات متحده بیش از دو سوم از جمعیت تحت مستند سفارشات به تعداد تایید عفونت کروناویروس در صدر 159,000 جهانی بالا و مرگ و میر نزدیک به 3000. برای لوئیزیانا که در آن شهر نیواورلئان است coronavirus نقطه داغ, فرماندار جان ادم ادواردز حاکی از بدترین ممکن است هنوز در راه اند.

“ما هیچ جا در نزدیکی بیش از قوز کردن. ما هنوز خیلی افتضاح از کار را به انجام به پهن کردن منحنی,” او گفت:, و اضافه کرد که یک بحران loomed با نیازهای هواکش انتظار می رود به بیش از ظرفیت در مارس 5.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید