هند رئیس سرمربی تیم ملی فوتبال S. Gopi Chand استقبال فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) تصمیم به تعلیق تا مارس 12, همه حوادث از 16 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این یک تصمیم خوب است و کسی نمی تواند چشم پوشی از این خطر سلامت از بازیکنان و مسئولان و تماشاگران است. هنگامی که تمام جهان شاهد است بسیاری از محدودیت های آن بود که سناریوی ایده آل برای رفتن پیش با BWF حوادث” Gopi گفت هندو در راه بازگشت به حیدرآباد از لندن است.

همچنین بخوانید: حوادث متاثر از coronavirus در هند

“من نمی گویم که بازیکنان می ترسم اما جدی عنصر نگرانی که من احساس می کنم خیلی واقعی با توجه به نوع گزارش های نگران کننده ای شده است که ناشی از نقاط مختلف جهان” Gopi گفت.

“این است که بیشتر با آن دسته از بازیکنان که سفر در سراسر جهان در جستجوی برنده شدن نکات مهم برای واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو.

“من نمی توانم فورا اظهار نظر در مورد احتمال تاثیر, تازه, دستورالعمل صادر می شود برای صلاحیت برای بازی های المپیک. ما نیاز به دانستن تاریخ قطع و تعداد مسابقات بازیکنان به خصوص کسانی که مشتاق از هند می تواند بازی را قطع برای بازی ها” سابق انگلستان قهرمان گفت.

“مگر در مواردی وجود دارد یک پیام روشن جزئیات صلاحیت هنجارهای چه نوع تاثیر آنها را بر روی بازیکنان به خصوص کسانی که مشتاق به آن را از هند” سابق انگلستان قهرمان گفت.

این مسابقات خواهد شد که تحت تاثیر BWF رهنمود در شنبه عبارتند از سوئیس باز هند باز 2020, Orleans, کارشناسی ارشد, مالزی, باز و سنگاپور باز و بین المللی دیگر کلاس سوم مسابقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی