Coronavirus | گواتی مستند آرامش و تجدید نظر پس از بزرگترین واحد-بعد سنبله

این آسام دولت به تجدید نظر در آن روز سفارش در آرامش نسبی از کل مستند در Kamrup (شهری) منطقه پس از دولت ثبت بزرگترین واحد-بعد سنبله در COVID-19 موارد مثبت.

همچنین بخوانید: گواتی ثبت کرده است 1,400 موارد مثبت در 8 روز اما میزان بهبودی است 66%: وزیر بهداشت

گواتی شامل بسیاری از منطقه تحت 14 روز مستند از ماه ژوئن 29.

دبیر کل سانجی کومار کریشنا تا به حال در تاریخ 4 ژوئیه صادر سفارش آرامش بخش خدمات خاص. اما این پنجره برای مواد غذایی و مغازه های نمایندگی مجاز و فروش عمده فروشی کاهش یافته بود پس از گواتی ثبت 777 از 1,202 موارد بعد در روز.

این موارد در زمان دولت شمارش به 11,001 با 4,657 از آنها فعال و 14 داشتن درگذشت.

وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما گفت: جامعه گسترش این بیماری ساخته شده است که این وضعیت در گواتی ‘جدی’. بسیاری از 2,741 موارد ثبت شده در Kamrup (شهری) منطقه بیش از 10 روز گذشته در حال از گواتی.

همچنین بخوانید: گواتی می رود به کل مستند

“ما نمی توانیم سرزنش کشورهای دیگر در حال حاضر به عنوان بیماری گسترش یافته است به جامعه. مردم با هیچ سفر اخیر تاریخ در حال تست مثبت است. من درخواست تجدید نظر به شهروندان به شدت به حفظ دستورالعمل مستند,” او گفت: روزنامه نگاران در جولای 5.

او گفت: این وضعیت می تواند مورد بررسی در چهار شنبه یا پنج شنبه. “مردم تحت تاثیر این مستند. ما سعی خواهد کرد برای حفظ تعادل بین زندگی و اقتصاد است.”

در میان کسانی که آزمایش مثبت در جولای 4 شد حدود 30 نفر از کارکنان یک کانال تلویزیونی و دو راج Bhavan کارکنان ساخته شده است که مقامات اعلام فرمانداری پیچیده به عنوان یک مهار منطقه. این Gauhati بالا دادگاه نیز دستور لغو فعالیت به جز موارد ضروري در همه دادگاه ها به عنوان برخی از وکلا و قضات آزمایش مثبت است.

همچنین بخوانید: جامعه گسترش COVID-19 نیروهای گواتی برای رفتن به مجموع مستند

پلاسما اهدا کننده از Mysuru

آقای سرما به نام Lithikesh یک دانشجوی کارشناسی ارشد در Gauhati کالج پزشکی و بیمارستان های کشور اولین پلاسما اهدا کننده. دانش آموز از Mysuru در کارناتاکا.

وزیر همچنین گفت که مواد مخدر Ramdesivir استفاده شد در چهار بيمار با توجه به پروتکل.

“آسام چهارم در میان کشورهای از نظر تست های انجام شده در هر یک میلیون نفر است. ما انجام داده اند بیش از 4.55 لاخ آزمون و مایل به تکمیل 5 لاخ به زودی.”

در مجموع 39 بيمار شده اند تحت درمان در بخش مراقبت های ويژه دولت-اجرای بيمارستان از جمله پنج کالج پزشکی از ژوئیه 4. در طول همان دوره 17 نفر بوده است ونتیلاتور اکسیژن و پشتیبانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>