Coronavirus | سخت-آمار ایتالیا آماده برای بلند مستند

کشورهای اروپایی روز یکشنبه آماده برای بیشتر محتاط کاهش COVID-19 محدودیت های زیر نشانه های این بیماری همه گیر ممکن است کاهش با سخت-آمار ایتالیا به دنبال اسپانیا در اجازه دادن به مردم در خارج پس از سال حبس.

بیش از 2,43,000 مردم کشته شده اند و 3.4 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده توسط ویروس را ترک کرده است که نیمی از بشریت تحت نوعی از مستند و فشار اقتصاد جهانی به سمت خود بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

با نشانه هایی که از گسترش این بیماری در حال آمدن است تحت کنترل بخش هایی از اروپا و آسیا و آمریکا را آغاز کرده اند به لغو محدودیت به تلاش برای تزریق به اقتصاد فلج هفته از تعطیلی و کاهش فشار بر جمعیت خسته از سلول.

قدم زدن در پارک

پس از دو ماه از مستند, ایتالیایی ها در روز دوشنبه خواهد بود و مجاز به قدم زدن در پارک و بازدید از بستگان. رستوران می تواند باز برای takeaways و فروشگاه های عمده فروشی می توانید رزومه, کسب و کار, اما وجود دارد برخی از سردرگمی در مورد میزان کاهش. رومیان انجام ایروبیک در پشت بام تراس و ورزش در داخل خانه در روز یکشنبه و مربع در مرکز شهر بودند خالی در آخرین روز ایتالیا مجبور شد برای باقی می ماند در عرض 200 متر از خانه های خود.

“از یک طرف ما فوق العاده هیجان زده برای بازگشایی, ما در حال حاضر در حال سازماندهی فعالیت های مختلف بچه ها قادر خواهد بود به انجام این کار با پدربزرگ و مادربزرگ خود را در خارج از منزل و کارگاه های آموزشی در باغ که نوع از چیزی. بچه ها نمی توانید صبر کنید برای دیدن آنها گفت:” رم ساکن Marghe Lodoli که دارای سه فرزند.

“از سوی دیگر این disorientating. قوانین روشن نیست و ما مطمئن هستیم که اگر فقط با استفاده از حس مشترک انجام خواهد شد.”

مقامات ایتالیایی اعلام کرده اند گفت: برخی از اقدامات پیشگیرانه هنوز هم مورد نیاز در یک کشور است که در رتبه دوم بیشترین تعداد ویروس مرگ و میر در جهان پس از ایالات متحده است. صنايع مختلف از جمله بخش خودرو و ساخت و ساز در حال حاضر دوباره کار می کنند. اما ایتالیا را در 20 منطقه تحمیل کرده اند خود به خود از مقررات منجر به برخی از سردرگمی بیش از آنچه که مردم می تواند و نمی تواند انجام دهد. ونتو و Calabria خود را برداشته مستندات های اولیه و اجازه کافه ها و رستوران ها برای باز کردن با جداول در فضای باز.

فوتبال در آلمان ؟

در جای دیگر در اروپا ادامه کاهش در روز دوشنبه در حالی که اسلوونی و لهستان و مجارستان اجازه خواهد داد که فضاهای عمومی و کسب و کار به حدی بازگشایی شده است.

در یکی دیگر از نشانه های زندگی بازگشت, در آلمان وزیر کشور و ورزش گفت: او از سرگیری کشور فصل فوتبال این ماه به عنوان طولانی به عنوان تیم احترام بهداشت شرایط.

دولت بریتانیا را به پرده خود را “نقشه راه” برای سهولت این کشور از مستند این هفته, پس از نخست وزیر بوریس جانسون گفت: این کشور شد “گذشته اوج” از وقوع.

با کارشناسان سلامت هشدار دهنده این بیماری می تواند ضربه سخت, یک بار دیگر, دولت در تلاش برای تعادل کاهش تا محدودیت برای کمک به ضرب و شتم اقتصاد در برابر خطر تازه شیوع.

با وجود حرکت به سهولت محدودیت در سراسر جهان بیش از 4.6 میلیارد نفر هنوز هم در برخی از قالب مستند و یا اجبار به اقامت محدود در خانه.

اکثر دولت ها چسبیده به اقدامات برای کنترل گسترش ویروس – اجتماعی فاصله و ماسک در-و بیشتر تست سعی کنید برای ردیابی عفونت حتی به عنوان آنها استراحت محدودیت در حرکت است.

ماسک صورت اجباری خواهد بود در حمل و نقل عمومی شروع دوشنبه در اسپانیا که در آن مردم اجازه داده شد برای رفتن به خارج از منزل برای ورزش و پیاده روی آزادانه در روز شنبه پس از 48 روز مستند.

حتی به برخی از کشورهای اروپایی به تدریج لغو محدودیت مقامات در مسکو — که کانون سرایت در روسیه — خواست ساکنان خانه بمانند. با موارد افزایش چند هزار در هر روز, روسیه در حال حاضر کشور اروپایی ثبت نام ترین عفونت های جدید.

رهبران اروپایی در حال حمایت ابتکار از بروکسل به منظور بالا بردن €7.5 میلیارد یورو ($8.3 میلیارد دلار) برای مقابله با این بیماری همه گیر و جمع آوری کمک مالی برای تلاش برای یافتن یک واکسن برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

ایتالیا نخست وزیر جوزپه کونته رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و آلمان آنگلا مرکل صدر اعظم داد و حمایت خود را در یک نامه سرگشاده در آخر هفته روزنامه ها.

 

با فشار فزاینده دولت ها در سراسر جهان به تعادل بهداشت عمومی مورد نیاز با نیاز به سهولت شدید اقتصادی درد برخی از کشورها در آسیا اعلام کرد مشابه کاهش اقدامات است.

کره جنوبی-یک بار دوم بدترین ضربه ملت در این سیاره — گفت: این امر سهولت ممنوعیت در برخی از تجمعات و حوادث به عنوان طولانی به عنوان آنها “به دنبال اقدامات ضد عفونی”.

تایلند اجازه کسب و کار مانند رستوران ها سالن مو و بازار به بازگشایی تا زمانی که اجتماعی فاصله حفظ شد و متوسط چک انجام شده است.

اما کارشناسان هشدار داده اند که بسیاری از کشورها هنوز از طریق بدترین.

فیلیپین به حالت تعلیق همه پروازهای داخل و خارج از کشور برای یک هفته شروع یکشنبه در تلاش برای کاهش فشار بر روی آن انباشته امکانات قرنطینه.

حسن روحانی رئیس جمهور ایران اعلام کرد مساجد خواهد بازگشایی در سراسر بخش های بزرگی از ایران و پس از آنها بسته بودند در اوایل ماه مارس به سعی کنید برای جلوگیری از میانه مرگبارترین COVID-19 شیوع.

آقای روحانی هشدار داد که در حالی که ایران خواهد بازگشایی “با آرامش و به تدریج”, آن را نیز باید به آماده شدن برای “حالات بد”.

آمریکا رهبران چهره بسیار زیاد فشار به سهولت ویروس اقدامات به عنوان اقتصاد شده است با چکش با ده ها میلیون نفر سمت چپ بیکاری.

ایالات متحده دارای بیشترین coronavirus مرگ و میر در جهان است و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق برای یک چرخش برای کمک به کاهش اقتصادی درد.

فلوریدا است به سهولت آن مستند روز دوشنبه به مقامات کشورهای دیگر در مبارزه با فشار از تظاهرکنندگان — برخی از مسلح — که بسیج در برابر مستندات.

نیز وجود دارد که نشانه ای است که همه گیر است که کاهش پایین در برخی از نقاط ایالات متحده است. در شهر نیویورک مرکز ایالات متحده شیوع اورژانس بیمارستان صحرایی بنا در پارک مرکزی تنظیم شده است نزدیک مسیحی خیریه در حال اجرا است گفت: به عنوان ویروس موارد کاهش در این شهرستان است.

اما مقامات با احتیاط از اجازه گارد خود را بیش از حد سریع با ترس این ویروس می تواند ویران در آسیب پذیر ترین جوامع در ایالات متحده است.

یک موج عظیم از عفونت های فراگیر از طریق امریکا, زندان, جمعیت — بزرگترین در 2.3 میلیون-با کروناویروس مرگ و میر در افزایش زندان و penitentiaries در سراسر کشور است.

شورش بیش از ناکافی حفاظت و آهسته پاسخ توسط مقامات در حال حاضر شکسته در زندان در ایالت کانزاس است.

“چیزهایی فراتر از شکستن نقطه در این مرکز گفت:” برایان میلر یک افسر در مریون زندان در اوهایو. “در حال حاضر از آن جهنم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>