Coronavirus | هرات در تلاش برای پیاده سازی مستند

مقامات افغانستان در حال تلاش برای پیاده سازی مستندات برای جلوگیری از گسترش coronavirus در یک استان هم مرز با ایران که در آن شیوع گسترش با توجه به هجوم افغانستان عودت و مردان به دلیل خودداری از پایبندی به اجتماعی فاصله. هرات این کشور سومین شهر بزرگ و شلوغ استان در شرق افغانستان گزارش شده است تعداد زیادی از موارد.

این کشور دست و پنجه نرم کردن با حاد کمبود امکانات تست در زمانی که درگیری های خشونت بار بین نیروهای دولتی و طالبان نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش است.

پزشکی و بحران امنیتی بدتر شده در استان به عنوان هزاران نفر از مردان همچنان به چشم پوشی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و با حضور جمعی مذهبی جمع آوری و در شروع ماه مقدس رمضان. “ما به درخواست مردم به پیروی از قوانین اما آنها فقط گوش نمی, مذهبی واعظان نیست رعایت بیش از حد” گفت: Jailani فرهاد سخنگوی هرات والی.

تایید عکس ها و فیلم های به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی این رویداد سازمان یافته در هفته گذشته در یک خالی قطعه زمین برجسته چالش های مواجه شده توسط مقامات برای جلوگیری از تجمعات سازماندهی شده توسط قدرتمند مذهبی و واعظان. “درخواست ما از مردم به این ویروس به طور جدی, به خاطر خدا آن را یک شوخی نیست” آقای فرهاد گفت. همانطور که در آوریل 26, افغانستان, گزارش 1,531 دفاع کرد گرفته شد موارد COVID-19 و 50 مرگ اما ناظران بین المللی و پزشکان بر روی زمین بر این باورند که تعداد واقعی از عفونت می تواند بسیار بالاتر است.

حداقل 390 آلوده مردم از ولایت هرات که ثبت هشت مرگ و میر با اکثریت موارد مثبت در میان افغان ها عودت کننده از ایران گفت: وزارت بهداشت مقامات در شهر کابل.

تا 2000 افغان از مرز ایران جهانی coronavirus نقطه داغ هر روز به هرات که در آن وجود دارد فقط 10 هواکش و حداقل 10 استانی پزشکان در حال حاضر بیمار از coronavirus.

کشور و بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم گود با دهه جنگ به فوریت نیاز دارد تا آنجا که $2 میلیارد دلار برای مبارزه با این بیماری همه گیر و دیگر بحران پزشکی گفت: یکی از دیپلماتهای ارشد غربی خواست نامش فاش نشود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>