Coronavirus | هشدار در Kulathupuzha در کلم منطقه

در حالی که همه روستاهای مرزی از جمله Kulathupuzha که اعلام شده است کانون باقی می ماند در بالا هشدار مقامات در حال پیدا کردن آن دشوار است برای ردیابی تماس تاریخچه از فرد (P10) که تست مثبت در روز سه شنبه. 31 ساله از Kulathupuzha سفر کرده بود Puliyankudi در مارس 4 و در آنجا ماند و قبل از بازگشت در مارس 6.

“فرد به سوء مصرف مواد و در حال حاضر او در حال نشان دادن علائم شدید ترک. او نه در ثبات وضعیت روانی در حال حاضر تبدیل خشونت اغلب. پس از او نیز یک تامین کننده او بسیار مشتاق نه در آشکار تمام مخاطبین خود را. فرد بدون علامت با مسائل جدی در سلامتی گفت:” یک مقام رسمی در روز چهارشنبه.

با توجه به وزارت بهداشت هر چند امکان یک خوشه نمی تواند رد شود بسیاری از افراد در دسته پر خطر در حال آزمایش منفی به عنوان در حال حاضر. “ما را شناسایی کرده اند 18 اولیه مخاطبین و 29 ثانویه تماس با ما. در حالی که پنج نفر که تحت خطر طبقه بندی شده است نقل مکان کرد به پزشکی انزوا از بقیه هستند و ماندن در, تاج, مرکز مراقبت از. ما در حال برنامه ریزی برای صفحه نمایش کل جمعیت با استفاده از جوخه های ویژه و تمام مسیرهای منتهی به این روستا خواهد بود از نزدیک تحت نظارت. در همان زمان ما در حال آمادگی برای بدترین و همه ترتیبات در محل به صورت هر احتمالی گفت:” معاون منطقه افسر پزشکی (معاون DMO) R. Sandhya.

پس prohibitory سفارشات در بخش 144 از آیین دادرسی کیفری (CrPC) در محل هستند در Kulathupuzha و دو نفر دیگر از روستاهای مرزی تنها پزشکی فروشگاه ها و مغازه های فروش کالاهای اساسی اجازه داده شد به تابع در روز چهارشنبه.

با توجه به نقشه مسیر صادر شده توسط دولت منطقه بیمار سفر کرده بود در سبزیجات و کامیون و راه می رفت از طریق سرمایه گذاری املاک در Aryankavu برای رسیدن به Puliyankudi.

“عموی خود شده است که ماندن با او در همان خانه بازدید بسیاری از مکان ها در این روستا در طول چند روز گذشته. ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی و به دنبال همه دستورالعمل برای نقاط صادر شده توسط دولت گفت:” Kulathupuzha ایجاد کرد panchayat جمهور P. Lailabeevi.

تصادفی چک

نگهبان نظارت تیم شکل گرفته برای شناسایی و جلوگیری از جامعه گسترش آغاز شده تصادفی چک در این منطقه است. این تیم خواهد بود جمع آوری نمونه ها از مکان های که در آن فرصتی برای جامعه انتقال بالاتر است. در کلم 70 درصد از موارد مثبت بدون علامت بودند و این تیم انتظار می رود که برای پایین آوردن خطر با تمرکز بر پیشگیری است. آنها را جمع آوری نمونه از تمام کسانی که در تماس با بیماران از جمله سلامت کارگران است. تیم خواهد شد بازدید از بیمارستان ها و نقاط مختلف در سه شنبه, پنج شنبه ها و شنبه ها, جمع آوری نمونه ها از مناطق در معرض خطر. بیمارانی که بازدید از بیمارستان با تب و گلو درد, پزشکان, پرستاران, پیراپزشکی کارکنان پلیس آشا کارگران, صفحه اصلی, تحویل پرسنل مهمان کارگران و کسانی که در حال حاضر در زیر صفحه اصلی قرنطینه اولویت داده خواهد شد. “ما با استفاده از روش PCR (polymerase chain reaction) روش آزمون نمونه و زمانی که سریع تست کیت در دسترس هستند ما شروع خواهد شد serosurveillance نیز گفت:” DMO R. Sreelatha. در اولین روز این تیم بازدید کلم بیمارستان منطقه و بهداشتی اولیه در مراکز Thrikkadavur و Palathara. آن را سر Kulathupuzha در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>