Coronavirus بازدید SA سری | لکنو کلکته ODIs در پشت درهای بسته

باقی مانده دو یک dayers بین هند و آفریقای جنوبی به احتمال زیاد به بازی می شود در خالی استادیوم در لکنو و کلکته با توجه به این رمان coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر.

مسابقات برنامه ریزی شده برگزار می شود در مارس 15 (لکهنو) و 18 مارس (کلکته).

ورزشی وزارت صادر کرده است یک نهاد مشورتی است که در مورد آن را اجتناب ناپذیر برای به تعویق انداختن یک رویداد ورزشی پس از آن بهتر است که آن را انجام بدون زیادی بکند.

“BCCI در دریافت ورزشی وزارت مشورتی. بدیهی است که اگر ما توصیه می شود برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ ما را مجبور به رعایت آن” یک soruce از BCCI گفت PTI در شرایط گمنامی.

کریکت انجمن بنگال (کابین) تصمیم گرفته است برای قرار دادن فروش بلیط در برگزاری به اطلاع رئیس جمهور Avishek Dalmiya که همچنین ملاقات وزیر Mamata بانرجی در دولت دبیرخانه در کلکته به بحث در مورد وضعیت حاکم.

“من ملاقات ما محترم وزیر در دبیرخانه. ما می خواهم به پایبندی به دولت بخشنامه ای که صادر شده است و ما امروز در حال توقف همه فروش بلیط با اثر فوری. ما صبر کنید تا بیشتر رهنمود” آقای Dalmiya گفت PTI از کلکته.

وقتی پرسیده شد که اگر این مسابقات می تواند در خالی استادیوم آقای Dalmiya گفت: “من نمی خواهم به هر زودرس نظر. همانطور که در حال حاضر ما متوقف خواهد شد و فروش بلیط تا بیشتر رهنمود. که چگونه از آن می ایستد به عنوان در حال حاضر.”

اگر این بازی در پشت درهای بسته برگزار شد و پس از آن تنها خدمه تلویزیون مفسران و روزنامه نگاران اجازه داده می شود در داخل ورزشگاه به غیر از بازیکنان و کارکنان پشتیبانی.

BCCI شروع با بسته خود را درب سیاست با پنجمین روز از Ranji جایزه نهایی در حال بازی در یک خالی ورزشگاه در راجکوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید