Coronavirus | IITs به برگزاری ویژه قرار دادن درایو برای دانش آموزان تحت تاثیر لغو کار ارائه می دهد

هند موسسه فن آوری (IITs) برگزار خواهد شد ویژه قرار دادن درایو برای آن دسته از دانشجویانی که کار ارائه می دهد لغو کردم در میان coronavirus (COVID-19) شیوع اتحادیه HRD وزیر رامش Pokhriyal ‘Nishank’ گفت: در 8 آوریل.

نقشه های تعاملی از موارد تایید شده در هند

“من نیز خواسته همه بمبی مدیران به برگزاری ویژه قرار دادن درایو برای دانش آموزان تحت تاثیر لغو کار ارائه می دهد. این دانش آموزان به آنها شغل ارائه شد در طول قرار دادن دیسک ها در میان کشور درخشان ترین ذهن و کمک می کند استخدام در زمان بحران” او گفت:.

روز دوشنبه وزیر تا به حال به دادگاه تجدید نظر برای استخدام به برداشت نیست هر کار ارائه می دهد ساخته شده برای دانش آموزان در طول سرمایه گذاری پردیس با توجه به رکود اقتصادی ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من نیز به دادگاه تجدید نظر به تمام دانشگاه استخدام به برداشت مشاغل ارائه شده به دانش آموزان فارغ التحصیل از ویژگی های موسسات آموزش,” او اضافه شده است.

دولت خط تلفن شماره

درخواست تجدید نظر خود را پس از چند کار ارائه می دهد در IITs و هند موسسه مدیریت (IIMs) رو لغو به دلیل عدم اطمینان در میان شرکت ها در نظر coronavirus بیماری همه گیر. آقای Nishank هفته گذشته به کارگردانی مدیران 23 IITs به اطمینان حاصل شود که سرمایه گذاری پردیس نمی کنند با توجه به این وضعیت است.

همه IITs’ قرار دادن کمیته (AIPC) بود و همچنین به تمام شرکت هایی که بازدید شده برای استخدام دانشگاه درخواست آنها را به فسخ قرار دادن ارائه می دهد ساخته شده است برای سال تحصیلی 2019-20.

IIT دهلی مدیر V. Ramgopal رائو نیز با صدور یک درخواست عمومی در هفته گذشته به همه استخدام. آقای رائو استدلال کرد که پس از تمام IITs به شدت به دنبال فرصت های برابر اصل [یک نامزد یک شغل] خروج یک پیشنهاد به معنای دانش آموزان “پایان خواهد رسید تا با داشتن حق کار در حال حاضر”.

همچنین به عنوان خوانده شده | دولت عاقلانه ردیاب

“همه ما درک می کنیم این زمان دشوار است. اما لطفا ملاحظه شود به نگه داشتن وعده های خود را. چند ماه تاخیر ممکن است خوب. لطفا فراموش نکنید پیچیده زندگی این کودکان درخشان در حال حاضر پیچیده محیط زیست است. اگر در همه آنها قادر به گرفتن شما را از رکود اقتصادی سریع تر از شما می توانید تصور کنید,” او نوشت: در درخواست تجدید نظر خود را به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید