Coronavirus | صندوق بین المللی پول پروژه 1.9% رشد اقتصادی هند در سال 2020

این COVID-19 همه گیر است که با داشتن یک “شدید” تاثیری در اقتصاد جهانی است و انتظار می رود به علت -3% تغییر دهید (به عنوان مثال یک انقباض) در جهانی خروجی در سال 2020 “بسیار بدتر” از 2008-09 بحران های مالی به عنوان در هر پولی بین المللی صندوق (IMF) چشم انداز اقتصادی جهان (WEO). رشد هند است و انتظار می رود به شیب به 1.9 درصد در سال 2020 و دوباره بجای اول برگشتن به 7.4 درصد در سال 2021 به عنوان در هر WEO که منتشر شد توسط این صندوق در روز سه شنبه.

همچنین بخوانید: Coronavirus های بزرگتر تاثیر بر اقتصاد جهانی از سارس: IHS Markit

رشد هند طرح برای سال 2020 است 3.9% کمتر از آنچه بود که پیش بینی شده برای این کشور در ماه ژانویه به روز رسانی WEO در حالی که خود را دوباره بجای اول برگشتن در سال 2021 است 0.9 % بالاتر از ژانویه طرح (برای هند پیش بینی در یک سال مالی بر اساس). جهانی نرخ رشد شده اند تجدید نظر رو به پایین بیش از 6 درصد از ژانویه WEO به روز رسانی.

 

به طور معمول بانک جهانی و صندوق بین المللی پول ستاد ببینید چند هزار سیاستگذاران روزنامه نگاران وزیران دارایی و اتاق فکر نمایندگان در این زمان از سال است. اما 2020 بهار جلسات شده اند کاهش می یابد به چند جلسه برگزار می شود آنلاین.

“نادر فاجعه یک بیماری همه گیر کوروناویروس منجر غم انگیز تعداد زیادی از زندگی انسان از بین رفته است. به عنوان کشورهای پیاده سازی لازم قرنطينه و اجتماعی فاصله شیوه برای جلوگیری از همه گیر در جهان قرار داده شده است در یک مستند,” صندوق بین المللی پول رئیس اقتصاددان گیتا Gopinath گفت: در بیانیه منتشر شده به خبرنگاران قبل از مجازی نشست خبری روز سه شنبه به مناسبت انتشار WEO گزارش.

همچنین بخوانید: ویروسی اقتصاد: در coronavirus تاثیر

“قدر و سرعت سقوط در فعالیت است که به دنبال این است که بر خلاف هر چیزی که با تجربه در طول عمر ما,” او گفت:.

 

با فرض این که همه گیر محو در نیمه دوم این سال با مهار تلاش های به تدریج کاهش تا, جهان اقتصاد, پیش بینی برای رشد 5.8 درصد در سال 2020 به عنوان فعالیت های اقتصادی عادی با کمک سیاست های صندوق بین المللی پول گفت. بهبود در سال 2021 است جزئی Ms Gopinath گفت و زیر قبل از ویروس برآورد 2021.

“از دست دادن تجمعی به تولید ناخالص داخلی جهانی بیش از 2020 و 2021 از بحران همه گیر می تواند حدود 9 تریلیون دلار بیشتر از اقتصاد ژاپن و آلمان به همراه” او گفت:.

اگر همه گیر نیست حالا در نیمه دوم سال 2020 تولید ناخالص داخلی جهانی خواهد سقوط اضافی 3 درصد در سال 2020 و اگر این بیماری همه گیر در ادامه به 2021 جهانی تولید ناخالص داخلی ممکن است در پاییز سال آینده توسط اضافی 8 درصد نسبت به سناریوی پایه در Ms Gopinath.

همچنین بخوانید: S&P باعث کاهش رشد هند هوا به 5.2 درصد در سال 2020

جهانی پیش بینی شده است که توسط “شدید عدم قطعیت” صندوق بین المللی پول هشدار داد. تاثیر اقتصادی این بیماری بستگی به تعدادی از عوامل و غیر قابل پیش بینی تعامل از جمله این بیماری همه گیر را در مسیر شدت و اثر مهار تلاش های زنجیره تامین و اختلالات صرف الگوی تغییرات تغییرات رفتاری (به عنوان مثال در اطراف مردم بازدید از مراکز خرید و حمل و نقل عمومی استفاده کنید) قابل توجه سفت مالی جهانی شرایط بازار و غیره.

 

“اقدامات لازم برای کاهش سرایت و محافظت از زندگی را در کوتاه مدت تلفات در فعالیت های اقتصادی, اما همچنین باید دیده می شود به عنوان یک سرمایه گذاری مهم در دراز مدت اقتصادی و انسانی سلامت” صندوق بین المللی پول گفت: سیاستگذاران را هدف پولی و مالی بخش مداخلات به پشتیبانی نهفته خانواده ها و کسب و کار. اقدامات مالی باید دو برابر ثبات تاثیر بیشتر در معرض خانوارها و کسب و کار و کاهش تعطیلی شرکت یعنی حفظ روابط اقتصادی.

بسیاری از کشورها خواهد شد و در صورت چند لایه بحران از جمله بهداشت و درمان شوک های اقتصادی داخلی اختلال واژگونی سرمایه جریان کاهش تقاضای خارجی و سقوط قیمت کالاها است.

“خطرات ناشی از بدتر نتیجه غالب” به WEO گزارش گفت:.

مالی پاسخ بوده است “سریع و قابل ملاحظه” در بسیاری از اقتصادهای پیشرفته صندوق بین المللی پول گفت: با بسیاری از اقتصادهای در حال ظهور نیز اعلام پشتیبانی مالی به نهفته کارگران و بخش های. پشتیبانی مالی نیاز پوسته پوسته شدن تا اگر فعالیت نمی انتخاب کنید تا به اندازه کافی یک بار محدودیت ها برداشته و یا اگر فعالیت های اقتصادی توقف ماندگار هستند.

همچنین بخوانید: حدود 25 میلیون شغل می تواند از دست رفته در سراسر جهان با توجه به کروناویروس: سازمان ملل متحد

محرک پولی توسط بانک های مرکزی بزرگ و امکانات نقدینگی به کاهش سیستمیک استرس کمک کرده اند محدود کردن شوک موقعیت اقتصاد برای بازیابی بهتر صندوق بین المللی پول گفت.

“قوی چند جانبه ضروری است برای غلبه بر اثرات این بیماری همه گیر از جمله به کمک مالی محدود کشور مواجه دوقلو سلامت و بودجه شوک و هدایت کمک به کشورهای ضعیف سیستم بهداشت و درمان ،

در حال ظهور آسیا تنها منطقه مثبت 2020 رشد

در حال ظهور آسیا است و پیش بینی می شود تنها منطقه ای است که رشد می کند در سال 2020 به میزان 1.0% – هنوز بیش از 5 درصد پایین تر از دهه گذشته را به طور متوسط. در چین که در آن coronavirus این اثرات ابتدا ثبت شده در این سال سه ماهه اول فعالیت های اقتصادی می تواند قرارداد 8 ٪ در سال در سال. چین پیش بینی شده است به رشد در 1.2 درصد در سال 2020 و 9.2 درصد در سال 2021.

جدا از هند متوسط 1.9 درصد در سال 2020 اندونزی است که انتظار می رود به رشد در رقم 0.5% و در حالی که دیگران در منطقه تجربه انقباضات.

پیشرفت اقتصاد را باید یک خروجی تغییر -6.1% (یعنی انقباض) در سال 2020 پس از 4.5 درصد در سال 2021. ایالات متحده آمریکا پیش بینی شده است به قرارداد با 5.9 درصد در سال جاری و رشد 4.7 درصد در سال آینده در حالی که منطقه یورو خواهد قرارداد با 7.5 درصد در سال جاری و رشد 4.7 درصد در سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>