این Odisha دولت تعطیل قرن 12th Shree Jagannath معبد پوری برای جانبازان از 20 مارس تا 1 آوریل— یک رویداد نادر در صدها سال از این معبد تاریخ است.

“این پوری دولت های منطقه را محدود کرده است دسترسی عموم مردم به Jagannath معبد از فردا. در این راستا دولت دستور نهادهای مذهبی از جمله معابد و مساجد و کلیساها به اجرای محدودیت های مشابه گفت:” Subroto بگچی رئیس سخنگوی Odisha مبارزه علیه COVID-19 در اینجا در روز پنج شنبه.

همچنین بخوانید: نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند | وزارت امور خارجه خط تلفن شماره COVID-19

آقای بگچی گفت: ضروری آداب و تمام نهادهای مذهبی ادامه خواهد داد به عنوان معمول است.

برای چند روز گذشته به پوری دولت منطقه شده است و در تلاش برای محدود کردن ورود گردشگران به پوری توسط تخلیه اماکن توریستی مورد علاقه است.

دولت به حالت تعلیق در تمام امتحانات و ارزیابی مقالات در حال حاضر برگزار می شود امتحانات به طور نامحدود.

نمونه های آزمایش

همانطور که در حال حاضر 61 خون و سواب نمونه آزمایش شده اند که 60 یافت شد منفی بود. به عنوان بسیاری از 23 نفر است که ممکن است آلوده هستند تحت نظر در بیمارستان های مختلف.

تغییر تمرکز خود را از مناطق شهری به روستایی جیب Odisha دولت است برگزاری جلسات اضطراری در گرم panchayat سطح. در حال حاضر 2.37 لاخ اعضای 6,798 گرم panchayats شده اند احیا و 7,176 موقت کمپ پزشکی تاسیس شده اند.

همچنین بخوانید: Coronavirus | بیماران دیابتی بیشتر در معرض ابتلا به COVID-19?

به گفته وزارت امور خارجه دولت 3,183 جداسازی تخت, از جمله بیش از 2,150 تخت در Cuttack ایجاد شده در دولت است. به عنوان بسیاری از 94 هتل با داشتن امکانات قرنطینه برای coronavirus متاثر از بیماران شناسایی شده اند.

این Bhubaneswar شهرداری شرکت روز چهارشنبه با یک لیست از سه هتل که ارائه شد برای اتاق قرنطینه پرداخت. بیشتر از این هتل می توان شناسایی کرد.

کار از خانه

گروه C و D دسته کارمندان دولت خواسته شده است برای کار از خانه در صورت چرخشی. دپارتمان سر گرفتن یک تماس در استقرار کارکنان بر اساس نیاز.

سازمان دیده بان | صابون یا sanitiser? که با این نسخهها کار بهتر است ؟

دولت نیز اجازه می دهد کارکنان به 14 روز ترک اگر آنها نشان می دهد علائم آنفولانزا.

در ضمن 2,626 افرادی که در بازگشت از 104 کشور ثبت نام کرده اند برای خانه قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی