Coronavirus هند مستند بعد از 102 روز رسانی های زنده | COVID-19 تعداد دفعات مشاهده شده در تامیل نادو عبور 1 لاخ

تامیل نادو در جمعه دوم شد دولت در هند به ثبت نام بیش از 1 لاخ COVID-19 موارد است. دیگر ایالت ماهاراشترا با بیش از 1.9 لاخ موارد تا تاریخ.

در سطح جهانی coronavirus مورد تعداد بیش از 110 لاخ مارک یکی دیگر از نقطه عطف در گسترش این بیماری است که به کشته شدن بیش از پنج لاخ مردم در هفت ماه.

در اینجا یک لیست از دولت خط تلفن شماره. شما می توانید آهنگ coronavirus موارد مرگ و میر و تست نرخ در دولت ملی و سطح است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

9.30 صبح | جهان

که برای اولین بار می بیند نتایج از COVID مواد مخدر محاکمه در عرض دو هفته

سازمان بهداشت جهانی باید به زودی نتایج حاصل از آزمایش های بالینی آن در حال انجام از مواد مخدر است که ممکن است موثر در درمان COVID-19 بيمار آن مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در روز جمعه.

“حدود 5,500 بیماران در 39 کشور شده استخدام به همبستگی محاکمه” او گفت: “ما جلسه با اشاره به مطالعات بالینی سازمان ملل و آژانس در حال انجام. “ما انتظار داریم نتایج موقت طی دو هفته آینده.” – رویترز

9 am | هند

دولت اصلاح دوز ضد ویروسی داروی remdesivir به تجویز به بیماران مبتلا به کروناویروس

اتحادیه وزارت بهداشت در روز جمعه تجدید دوز ضد ویروسی داروی remdesivir به اداره به کروناویروس بيماران در حد متوسط مرحله از بیماری زودتر از شش روز به پنج روز آن را به عنوان صدور یک به روز شده ‘مدیریت بالینی پروتکل برای COVID-19’

دارو تجویز در قالب تزریق داده می شود باید با دوز 200 میلی گرم در روز یکی پس از 100 میلی گرم روزانه به مدت چهار روز (در مجموع پنج روز) درمان جدید پروتکل اعلام کرد. – PTI

8.30 صبح | جهان

تقریبا یک سوم از COVID-19 نمونه نشان می دهد جهش اما نه بدتر بیماری می گوید که

تقریبا 30 درصد از توالی ژنوم اطلاعات از نمونه COVID-19 ویروس جمع آوری شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) نشان داده اند که نشانه ای از جهش وجود ندارد اما شواهد این امر منجر به بیماری شدید و بالا که گفت: در روز جمعه.

“من فکر می کنم آن را بسیار گسترده” Soumya Swaminathan که دانشمند ارشد گفت: ایسنا در حاشیه یک جلسه برگزار شده توسط U. N. انجمن روزنامهنگاران ACANU در ژنو است.

 

8 am | Tamil Nadu

118 روز پس از اولین مورد T. N. شمارش نقض 1 لاخ

پس از ثبت اولین مورد از COVID-19 در مارس 7, Tamil Nadu کلی شمارش از موارد نقض یک لاخ-علامت روز جمعه.

با 4,329 موارد جدید دولت برای اختصاص در مجموع 1,02,721 موارد که 42,955 افراد تحت درمان بودهاند. تامیل نادو کل مورد تعداد عبور 10,000-علامت در آوریل 15. در کمی بیش از یک ماه 40,000 بیشتر موارد اضافه شد و موارد مثبت را لمس 50,000 در ژوئن 17. دولت گزارش 50,000 موارد جدید در آخرین 16 روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>