Coronavirus هند مستند روز 103 به روز رسانی های زنده | خاموش کردن کل در کاتک شهرستان تا جولای 8

در هند 60 درصد از COVID-19 بیماران حداقل یک co-عوارض و نزدیک به 78 درصد از آنها زیر 50 می گوید: داده ها از یکپارچه نظارت بیماری برنامه (IDSP) و وزارت بهداشت بدن است که وظیفه نظارت بر شیوع بیماری در سراسر کشور است.

در اینجا یک لیست از دولت خط تلفن شماره. شما می توانید آهنگ coronavirus موارد مرگ و میر و تست نرخ در دولت ملی و سطح است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

9.00 | Odisha

خاموش کردن کل در کاتک شهرستان تا جولای 8

این Odisha دولت روز شنبه اعلام تعطیلی کامل در کاتک تا جولای 8 دلیل افزایش COVID-19 موارد است. همه غیر ضروری مغازه ها بسته خواهد شد و غیر ضروری سفر ممنوع کاتک Municipal Corporation (CMC) گفت: در اطلاع رسانی. مواد غذایی سبزیجات و شیر مغازه می ماند و باز از 5 صبح تا 6 بعد از ظهر در حالی که به شدت پیوستن به COVID-19 پروتکل های ایمنی.

8.30 صبح

تریپورا شروع به رایگان عرضه آب با ویتامین C

این تریپورا دولت در روز شنبه آغاز توزیع رایگان از آناناس و آب لیمو به طوری که برای افزایش ایمنی مردم در مناطق شهری با ویتامین C برای مبارزه با COVID-19.

به نام وزیر را Coronavirus پیشگیری از این برنامه راه اندازی شد توسط وزیر Biplab کومار Deb جلوتر از یک روز کل مستند در سراسر کشور در جولای 5.

8.00 هستم | کرالا

انتقال محلی آشکار در Ernakulam

Shifting business: The Ernakulam main retail and wholesale market which was closed after three persons tested positive for SARS-CoV-2

تغییر کسب و کار: Ernakulam اصلی خرده فروشی و عمده فروشی بازار که بسته شد بعد از سه نفر تست مثبت برای SARS-CoV-2 | عکس های اعتباری: H. Vibhu

 

پنج نفر در این منطقه با هیچ سفر تاریخچه و هیچ بلافاصله آشکار تماس با COVID-19 مثبت بیماران آزمایش مثبت برای SARS-CoV-2 در روز شنبه. مقامات بهداشت گفت: آنها هنوز هم در فرایند ردیابی منابع عفونت و مخاطبین از پنج نفر است.

همچنین بخوانید: 20 بازداشت ايميل فیزیکی فاصله هنجارهای کوچی در بازار

7.30 | Odisha

Odisha بیمارستان ها تبدیل به نقاط 38 تازه موارد از سرطان

بیمارستان در Odisha به طور پیوسته تبدیل به نقاط مهم برای رمان coronavirus با تعداد پیشرو موسسات بهداشتی گزارش تازه COVID-19 موارد مثبت در روز شنبه.

به عنوان بسیاری از 38 موارد مثبت تشخیص داده شد در Acharya هریهر تحصیلات تکمیلی موسسه سرطان (AHPGIC), Cuttack گرفتن بیمارستان شمارش گذشته 100-علامت در 10 روز گذشته.

 

7.00 هستم | ماهاراشترا

پلیس بمبئی نیشگون گرفتن و کشیدن 2-متر حکومت اجازه سفر ‘نزدیک به خانه’

به پلیس بمبئی در روز شنبه تغییر آن 2 کیلومتر شعاع قاعده اعمال شده برای جلوگیری نیازی سفر در طول مستند و افراد مجاز به حرکت در اطراف در محله خود. در یک صدای جیر جیر پلیس گفت: مردم شد “مجاز خرید و نزدیک به خانه” از ساعت 5 تا 9 بعد از ظهر و از آنها خواست به حمل شناسه و اسناد و مدارک دیگر در حالی که سفر برای کار.

6.30 am

آسام راج Bhavan دانشگاه مهر و موم شده

راج Bhavan دانشگاه و مناطق اطراف آن در گواتی مهر و موم شد و اعلام کرد مهار منطقه در روز شنبه پس از دو نفر در دفتر فرماندار مورد آزمایش قرار COVID-19 مثبت میگویند.

آسام فرماندار Jagadish Mukhi همسرش پپ گواردیولا Mukhi و 176 کارکنان از جمله پرسنل امنیتی و اعضای خانواده خود را مورد آزمایش قرار گرفتند در تاریخ 1 ژوئیه پس از دو شخصی ماموران امنیتی تا به حال آزمایش مثبت زودتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *