تعداد COVID-19 موارد مثبت در هند بیش از 3000 و مرگ و میر را لمس 91 در روز شنبه با توجه به دولت و وزارت بهداشت ، با وجود افزایش در موارد مشترک در اتحادیه وزارت بهداشت Lav Agarwal گفت: تجدید نظر شده راهنمای تست است که هنوز هم تحت نظر خواهد بود و منتشر شد مارس 4.

در سراسر جهان تایید عفونت های گذشته افزایش یافت 1 میلیون و مرگ و میر در صدر 58,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کارشناسان می گویند هر دو شماره به طور جدی undercounted به دلیل عدم تست موارد خفیف که از دست رفته بودند و دولت هایی که underplaying بحران است.

هندو به ارمغان آورده است از چند زبان کتاب الکترونیکی ضروری COVID-19 اطلاعات در علاوه بر این به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد.

در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

جدید 24/7 ملی تلفنی اعداد هستند 1075, 1930, 1944 (اختصاص داده شده به غرب), 1800-112-545 و 011-23978046.

ایمیل: ncov2019-at-gmail.com.

نخست وزیر اعلام کرده واتساپ مرکز شماره: 9013151515.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

9.50 هستم | راجستان

60 سال COVID-19 مثبت با هیچ سفر تاریخچه سالگی در یک بیمارستان دولتی در بیکانر راجستان. او معلول بود و در دستگاه تنفس مصنوعی به مدت چهار روز.

در ضمن شمارش COVID-19 موارد مثبت در راجستان افزایش یافته است به 164 با تشخیص 12 مورد امروز است. این شامل هشت Tablighi Jamaat اعضای.

علاوه بر این 27 evacuees از ایران و اقامت در ارتش و مراکز سلامتی در جوداپور و Jaisalmer شده اند آزمایش مثبت برای COVID-19. آنها منتقل شده به انزوا امکانات. از جمله آنها عفونت شمارش در راجستان می ایستد در 191.

9.20 هستم | اوتار پرادش

U. P. روستاهای زمان به عنوان بسیاری از جست و خیز قرنطینه

مقامات در اوتار پرادش در حال تلاش برای مهار مردم در coronavirus (COVID-19) قرنطینه مراکز در مناطق روستایی است.

در بسیاری از مناطق مهاجران که خانه بازگشت و پس از مستند و در نتیجه از دست دادن شغل و نگهداری می شدند در داخل این مراکز به عنوان در هر پیشگیرانه پروتکل پرید قرنطینه یا دلیل برای ترک به مراکز. دولت تخمین می زند که حدود 2-2.5 لاخ این مهاجران بازگشته به مناطق مختلف U. P. پس از آن اداره خدمات اتوبوس برای حمل و نقل آنها را از دهلی و شهرهای مجاور.

 

9 am | چین

چین افتخارات ویروس قربانیان با 3 دقیقه از انعکاس

با آژیر حمله هوایی ندبه و پرچم نیمه افراشته چین برگزار می شود سه دقیقه در سراسر کشور لحظه ای تأمل به افتخار کسانی که فوت کرده اند در شیوع کروناویروس.

بزرگداشت صورت گرفت در ساعت 10 صبح روز شنبه در تمام شهرستانها عمده, اما به خصوص تند و تلخ در ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در دسامبر

 

ایالات متحده آمریکا

در میان تحقیقات جدید آمریکا CDC توصیه می کند در صورت ماسک برای جلوگیری از گسترش ویروس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه توصیه می شود که آمریکایی ها پوشش چهره خود را با ماسک هنگامی که خارج از منزل, یک سیاست U-نوبه خود زیر رو به رشد تحقیقات علمی نشان می دهد استفاده گسترده خود را می توانید بنیادی گسترش coronavirus.

آقای ترامپ گفت: کاخ سفید در نشست خبری که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) بود و اصرار مردم به پوشیدن پوشش صورت مانند روسری یا, در خانه, پارچه, ماسک, اما برای حفظ پزشکی-درجه ماسک در دسترس برای سلامت کارگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی