Coronavirus هند مستند روز 111 زنده به روز رسانی | در U. P. بازارها و موسسات باقی می ماند بسته در تعطیلات آخر هفته

با بنگالور گزارش 1,525 از 2,627 موارد و 45 71 مرگ و میر در کارناتاکا روز یکشنبه اعضای دولت COVID-19 کارشناس فنی و مشورتی کمیته توصیه می شود حداقل سه هفته مستند.

ادامه مطلب: پانل نشان می دهد 21-day مستند برای بنگلور

هندو توضیح می دهد | هوابرد انتقال COVID-19 یک خطر است ؟

در اینجا یک لیست از دولت خط تلفن شماره. شما می توانید آهنگ coronavirus موارد مرگ و میر و تست نرخ در دولت ملی و سطح است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

9.00

برنامه ای برای تبدیل استادیوم به COVID مراکز را در خود نگه دارد: مقامات دهلی نو

مقامات در دهلی نو را در خود نگه دارد طرح خود را برای استفاده از ورزشگاه ها به عنوان موقت COVID مراکز مراقبت در حال حاضر با در نظر گرفتن این شهرستان شاهد بازیابی خوب رای دادن در انتخابات گفت: در روز یکشنبه. دیدن وضعیت فعلی وجود دارد بدون نیاز به تبدیل استادیوم به COVID-19 امکانات مراقبت از یک مقام رسمی در شرق دهلی نو منطقه دولت گفت.

او گفت: این استادیوم می توان به COVID امکانات در روزهای آینده اگر نیاز ناشی میشود.

 

8.30 صبح | اوتار پرادش

بازارها و موسسات باقی می ماند بسته در تعطیلات آخر هفته

همه بازارها و موسسات در اوتار پرادش بسته باقی خواهد ماند در تعطیلات آخر هفته به عنوان بخشی از دولت در تلاش برای بررسی گسترش COVID-19.

بازار را تمیز و sanitised در روزهای شنبه و یکشنبه یک سخنگوی دولت گفت: در روز یکشنبه.

 

8.00 هستم | Tamil Nadu

1 ٪ از مدنی کارگران شرکت چنای تست مثبت

بیشتر چنای شرکت پیدا کرده است که 1% از محافظت از کارگران بودند که بازدید از محلات مسکونی دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

در حال حاضر آن را تا به راه اندازی طرح برای جلوگیری از گسترش ویروس از شرکت کارگران به ساکنان. در علاوه بر این به 220 محافظت از کارگران در میان 22,000 در شهرستان مدنی بدن نیز شناسایی 375 مدنی کارکنان از جمله معاون بهداشت افسران دستیار مهندسین درآمد افسران و دیگران در میان کسانی که تست مثبت است.

 

7.30

ماهاراشترا شمارش موج گذشته 2.5 لاخ

با یکی دیگر خروش عظیم از 7,827 COVID-19 موارد در یکشنبه, Maharashtra شمارش نقض 2.50 لاخ علامت و لمس 2,54,427. دولت همچنین ثبت 173 بیشتر مرگ و میر هل دادن آن مرگ و میر به 10,289.

پس از 1 ژوئیه دولت به گزارش واحد-بعد خوشه از بیش از 7000 موارد حداقل چهار بار با کمترین تک روز افزایش 8,139 موارد گزارش روز شنبه.

 

7.00 هستم | کارناتاکا

COVID-19 جدی نیست اپیدمی: معاون سانتی متر Lakshman Savadi

معاون وزیر Lakshman Savadi روز یکشنبه خواسته مردم را به وحشت بیش از شیوع کروناویروس در Athani. “COVID-19 جدی نیست بیماری همه گیر. ما باید یاد بگیرند که با آن زندگی می کنند. ما نباید نگران باشید بیش از حد در مورد آن. ما باید با ما زندگی در یک روال مد,” او گفت: یک جلسه از معامله گران و افسران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید