Coronavirus هند مستند روز 12 به روز رسانی های زنده | مرگ و میر عبور 100 تعداد موارد تایید شده لمس 3500

COVID-19 مرگ و میر در هند بیش از 100 روز شنبه این کشور گزارش 104 مرگ و میر از جمله سه در تامیل نادو.

بیش از 3500 تایید موارد گزارش شده در سراسر هند با توجه به وزارت بهداشت و دولت داده است. عنوان نخست وزیر نارندرا سخنرانی در آوریل 3, ملت آماده است به رعایت یک چراغ رویداد در 9 بعد از ظهر روز یکشنبه — در اینجا توضیح داده شده است که چگونه است که ما را تحت تاثیر قرار سیستم قدرت.

در سراسر جهان بیش از 1.1 میلیون نفر آلوده شده اند بخش عمده ای از آن در است اروپا و چین که کانون virus. میان هند همسایگان پاکستان است ثبت نام بیش از 2800 مورد و 40 مرگ و میر.

هندو به ارمغان آورده است از چند زبان کتاب الکترونیکی ضروری COVID-19 اطلاعات در علاوه بر این به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد.

در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره یک دولت عاقل ردیاب برای COVID-19 موارد مرگ و میر و تست و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

اعداد به یاد داشته باشید:

24/7 ملی خط تلفن را می توان در 1075, 1930, 1944 (اختصاص داده شده به غرب), 1800-112-545 و 011-23978046.

WhatsApp مرکز شماره: 9013151515.

ایمیل: ncov2019-at-gmail.com.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

8.33 هستم | ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده شاهد سخت ترین دو هفته آینده با توجه به افزایش coronavirus موارد: مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده است که آمریکایی ها از سخت ترین دو هفته آینده به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد عبور سه لاخ-علامت گذاری و مرگ و میر ایستاده بود بیش از 8000.

“بعد از دو هفته در حال رفتن به بسیار کشنده است. متاسفانه اما ما در حال رفتن به آن را به طوری که ما از دست دادن زندگی به عنوان چند که ممکن است و من فکر می کنم ما در حال رفتن به موفقیت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید بود که همچنین با حضور معاون رئیس جمهور مایک پنس.

 

هند

42 درصد از بیماران در هند بین 21 و 40 سال

حدود 42 درصد از کسانی که تایید مثبت برای COVID-19 در هند بین سنین 21-40 سال, اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در 4 آوریل برای اولین بار پرتاب نور در جمعیت شناسی این بیماری در هند. تنها 17 درصد از کسانی که تست مثبت بودند بیش از 60.

مقایسه داده ها از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری گفت: 29 درصد از کسانی که آسیب دیده بودند در 20-44 گروه سنی و 32 درصد بالای 60. هند ثبت 2,904 موارد و 75 کشته در روز شنبه نسبت به 2,79,355 موارد و 7,451 مرگ و میر در ایالات متحده است.

 

هند

زمین از هواپیما تا حدی بازدید آی را عرضه اطلاعات آب و هوا

خوشحالی خود از این کشور نیروهای نظامی خود را خفه کرده است یک منبع کلیدی از اطلاعات آب و هوا است که هند هواشناسی بخش (آی) با استفاده از برای آن پیش بینی. مقامات با این حال روشن است که هند سالانه موسمی پیش بینی شده در آهنگ با اولین هوا برنامه ریزی شده بود صادر شده در اواسط ماه آوریل است.

هواپیما رله داده ها در مورد دما و سرعت باد در جو فوقانی به سازمان هواشناسی جهان و بیش از این در مدل های دینامیکی آنهایی که در حال اجرا بر روی کامپیوتر های فوق العاده و متکی به آب و هوا پیش بینی سه روز و یا حتی دو هفته پیش رو است. “ورودی از هواپیما های مهم برای مدل های دینامیکی آن را به عنوان تعیین شرایط اولیه برای این مدل” D. S. Pai, مدیر پیش بینی, آی پونا گفت هندو. “با این حال برای موسمی پیش بینی است که یک پیش بینی بلند مدت این است که به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار.”

 

تامیل نادو

مغازه فروش کالاهای ضروری را در 1 بعد از ظهر از روز شنبه می گوید: Palaniswami

وزیر Edappadi K. Palaniswami روز شنبه اعلام کرد که مغازه فروش اقلام ضروری خواهد باز بماند تنها بین 6 صبح تا 1 بعد از ظهر از روز شنبه.

او گفت که تمام بازارهای باید به شدت به دنبال تجویز فیزیکی فاصله هنجارها و توصیه می شود در برابر هر نوع مذهبی جماعت.

آقای Palaniswami گفت که او تا به حال منطقه دستور جمع برای اطمینان از بازگشایی بیمارستان های خصوصی. “بیمارستان های خصوصی توصیه شده است برای درمان COVID-19 بيمار بدون تبعیض و دقت. آنها نیز وسایل نقلیه در دسترس به بیماران,” او گفت:, و اضافه کرد که انتخاب بیمارستان های خصوصی شناخته شده بود برای درمان COVID-19 بيمار.

 

بمبئی

دو مورد مثبت از Dharavi

تعداد COVID-19 موارد مثبت از Dharavi افزایش به چهار در روز شنبه.

30 سال ساکن همان منطقه به عنوان اولین بیمار همراه با 48 سال از Dharavi را Mukund ناگار آزمایش مثبت برای این بیماری است. این به ارمغان می آورد در کل به چهار نفر از این منطقه به استثنای یک محافظت کارگر که تست مثبت است.

مجلل شیواجی پارک بیش از حد گزارش اولین مورد مثبت در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید