Coronavirus هند مستند 121 روز زندگی می کنند به روز رسانی | کامل مستند در بنگال غربی امروز

هند گزارش بالاترین تا کنون تعدادی از بهبود در یک روز با 28,472 COVID-19 بیماران درمان شده یا ترخيص شده از بيمارستان ها در 24 ساعت, با توجه به بیانیه ای از اتحادیه و وزارت بهداشت در روز چهارشنبه.

“با این تعداد از بیماران بهبود می ایستد در 7,53,049. این به شدت افزایش میزان بهبودی به 63.13% گفت:” وزارت. آن گفت: به طور مداوم افزایش تعداد بهبود بیماران بیشتر گسترده تر تفاوت با فعال موارد است.

در اینجا یک لیست از دولت خط تلفن شماره. شما می توانید آهنگ coronavirus موارد مرگ و میر و تست نرخ در دولت ملی و سطح است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

9.00 | کرالا

شدید جامعه انتقال در تمام مناطق

با 1,038 موارد جدید در روز چهارشنبه در مجموع caseload در کرالا رفته تا به 15,032 در یک ماده از روز. حدود 80 درصد از این موارد — 839 از 1,038 موارد — به صورت محلی به دست آورد عفونت نشان می دهد شدت از جامعه انتقال در سراسر کشور. در 57 از این موارد منبع عفونت می تواند ایجاد نمی شود.

 

8.30 صبح

تکمیل مستند در بنگال غربی امروز

Shoppers crowd a Kolkata street on July 22, 2020, ahead of a two-day weekly lockdown to be imposed across West Bengal starting Thursday.

خریداران جمعیت یک کلکته خیابان در 22 ژوئیه سال 2020 پیش از دو روز هفتگی مستند به تحمیل شود در سراسر بنگال شروع پنج شنبه. | اعتباری عکس: AFP

 

West Bengal در روز چهارشنبه دوباره ثبت یک روز سنبله در COVID-19 مرگ و میر با 39 مرگ و میر. . دولت را با رعایت کامل مستند در روز پنج شنبه. مدنی بدن مانند بررککپر, Baranagar و Bongaon تمام واقع در شمال 24 Parganas منطقه و Bardhaman شهر اعلام کرد یک مستند برای تقریبا یک هفته است.

8.00 هستم | Tamil Nadu

مخلوط نمونه آزمایش عفونت در منطقه 21

Coronavirus India lockdown Day 121 live updates | Complete lockdown in West Bengal today

 

مخلوط نمونه تست خواهد شد برای COVID-19 در 21 منطقه در تامیل نادو که در آن رای مثبت کمتر از 5 درصد است. مدیر عمومی و طب پیشگیری به نوشته همه گره افسران دولتی و خصوصی RT-PCR در آزمایشگاه تست هم مخلوط نمونه برای COVID-19. این دستورالعمل در حال حاضر به ابلاغ معاون مدیران خدمات بهداشتی و رؤسای دانشکده های پزشکی و بیمارستان های مشترک مدیر خدمات بهداشتی و گره افسران آزمایشگاه ها در دولت است.

 

7.30

بیش از 1000 مورد گزارش در دومین روز متوالی در گجرات

گجرات دیدم 1,020 عفونت های جدید و 28 مرگ و میر در روز چهارشنبه. حداقل 2,229 مرگ و میر و 51,485 موارد گزارش شده در کشور تا کنون.

دولت تعداد کل موارد فعال شروع به پریدن کرد به 12,016 از جمله 78 بیمارانی که مهم شده اند و قرار دادن در یک پشتیبانی می کند.

 

7.00 هستم | آندرا پرادش

آنانتاپور GGH ساخته شده منحصر به فرد COVID بیمارستان

Keeping the virus at bay: A vendor selling sanitisers at IGMC stadium on M.G. Road in Vijayawada, Andhra Pradesh on July 21, 2020.

نگه داشتن این ویروس در خلیج: فروشنده فروش sanitisers در IGMC ورزشگاه در M. G. Road در ویجیاوادا, Andhra Pradesh در 21 ژوئیه سال 2020 است. | عکس های اعتباری: V. Raju

 

با در دسترس زیرساخت های بهداشت و درمان در آنانتاپور منطقه سقوط کوتاه از نیاز در نظر از جهش در coronavirus موارد دولت تبدیل 500 تخت دولت به طور کلی بیمارستان (GGH) به منحصر به فرد COVID-19 تسهیلات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>