Coronavirus هند مستند 45 روز زندگی می کنند به روز رسانی | در 28.83% هند بازیابی رای دادن بهتر از بسیاری از کشورها می گوید: وزیر بهداشت

این COVID-19 نفر در هند به احتمال زیاد به اوج خود در ژوئن و جولای با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط کارشناسان و رفتن با روند فعلی گفت: همه هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) مدیر Randeep Guleria.

در همین حال اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت که در مقایسه با دیگر کشورهای هند بود و در شرایط بهتر به عنوان مرگ و میر 3/3 درصد و نرخ بهبود بود 28.83%.

هندو به ارمغان آورده است از چند زبان کتاب الکترونیکی ضروری COVID-19 اطلاعات در علاوه بر این به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد. در اینجا مجموعه ای از ما روزانه کاریکاتور در COVID-19.

در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره یک دولت عاقل ردیاب برای COVID-19 موارد مرگ و میر و تست و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

8.50 هستم | هیماچال پرادش

تازه COVID-19 مورد در HP, شمارش افزایش به 48

یک فرد آزمایش مثبت برای coronavirus در هیماچال پرادش را همیرپور منطقه روز جمعه در نظر گرفتن تعداد کل موارد در دولت به 48 رسمی گفت.

همیرپور تبدیل شده بود coronavirus رایگان در آوریل 29 بعد از گذشته دو نفر در منطقه آزمایش منفی برای عفونت است.

هیماچال پرادش هفت فعال موارد با دو در چمبا و هر یک در همیرپور, مندی Shimla سیرمور و زمین مناطق توجه کنند.

در حالی که 34 نفر بهبود یافته اند سه نفر فوت کرده اند. چهار نفر منتقل شده به کشورهای دیگر برای درمان.

– PTI

8.30 صبح | Chennai

هفت منطقه در چنای حساب برای بسیاری از موارد

بیشتر چنای, شرکت, شناسایی هفت مناطق گزارش شده است که اکثریت COVID-19 موارد مثبت گفت: شرکت خاص گره افسر J. Radhakrishnan.

در روز پنج شنبه 316 موارد مثبت گزارش شده در این شهرستان است. به عنوان بسیاری از 451 مهار مناطق ایجاد شده برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

 

 

ویتامین C به تازگی مورد علاقه محققان در مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. دوزهای بالای ويتامين C تزريقی هستند که سعی در COVID-19 حیاتی بیماران هواکش در چین است. آن می تواند کمک به مبارزه با عفونت کروناویروس?

 

 

8.15 هستم | Odisha

26 مورد جدید در Odisha

Odisha ثبت شده 26 جدید COVID-19 موارد مصرف دولت به 245. این 181 موارد فعال هستند. به عنوان بسیاری از 62 نفر بهبود یافته اند و دو نفر از عفونت است.

از موارد جدید 19 شناسایی شد در Ganjam, 5 در Kendrapara و 2 در Bhadrak مناطق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>