Coronavirus هند مستند روز 8 به روز رسانی | دهلی دولت-اجرای بیمارستان بسته پس از دکتر آزمایش مثبت برای COVID-19

به عنوان هند تحت مستند برای یک هفته در حال حاضر دولت گفت: 21 روز دوره تمدید نمی شود. این کشور شاهد یک جهش در تعداد coronavirus موارد با گجرات پنجاب Telangana و بنگال غربی گزارش مرگ و میر.

COVID-19 ادعا کرده است 49 در هند زندگی می کند به عنوان در مارس 31, با توجه به داده ها از وزارت بهداشت و دولت. به عنوان بسیاری از 1547 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

هندو به ارمغان آورده است از چند زبان کتاب الکترونیکی ضروری COVID-19 اطلاعات در علاوه بر این به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد.

در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

جدید 24/7 ملی تلفنی اعداد هستند 1075, 1800-112-545 و 011-23978046.

ایمیل: ncov2019-at-gmail.com.

نخست وزیر اعلام کرده واتساپ مرکز شماره: 9013151515.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

11.10 هستم | New Delhi

این Nizamuddin Tablighi مرکز ساختمان تخلیه شد و پس از 36 ساعت عملیات. در مجموع 2,361 نفر تخلیه شدند و 617 آنها فرستاده شده بودند به بیمارستان ها و 1,744 فرستاده شدند به امکانات قرنطینه می گوید: معاون وزیر Manish Sisodia.

11.00 هستم | New Delhi

دهلی نو وزارت امور خارجه موسسه سرطان است بسته شده و در حال بررسی پس از یک پزشک در بیمارستان آزمایش مثبت برای COVID-19 می گوید: دهلی سخنگوی دولت. – Nikhil M. Rao

10.50 هستم | احمدآباد

هشت جدید کروناویروس موارد مثبت موجود در احمدآباد. گجرات کل هیچ از موارد پرش به 82. – Mahesh Langa

ساعت 10.30 صبح | بوپال

20 جدید COVID-19 موارد در MP

بیست و مردم بیشتر آزمایش مثبت برای coronavirus در مادها پرادش در روز چهارشنبه در نظر گرفتن مجموع تعداد این موارد در دولت به 86.

در میان موارد جدید, 19 گزارش شده از ایندور و یکی از همسایه Khargone منطقه.

در میان موارد جدید نه بیماران زندگی می کنند در همان آدرس پستی در Tanzim نگر در ایندور. آنها شامل شش زن سالخورده 45,21,30,36,23,30 دو زن و کودکان نو پا به سن سه و پنج و یک پسر در سن هشت. یک انسان در سن 39 و زن 66 نیز زندگی می کنند در همان آدرس در محل دیگری در ایندور پس از انجام دو مردان در سن 24 و 74.

9.35 هستم | تامیل نادو

دو که با حضور Nizamuddin رویداد تست مثبت در تامیل نادو

دو نفر که با حضور مذهبی جماعت در دهلی Nizamuddin منطقه آزمایش مثبت برای coronavirus در تامیل نادو در روز چهارشنبه.

مدیر بهداشت و رفاه خانواده موهان کومار گفت: از دو حال بازگشت از دهلی نو پس از حضور در جماعت و بستری شده بودند به دولت بیمارستان. – PTI

پونا | 9.30 صبح

بیش از 100 از پونا با حضور Tablighi رویداد

در 182 نفر در پونا بخش از جمله بیش از 130 در منطقه پونا حضور داشتند دو هفته طولانی کنفرانس به میزبانی Tablighi Jamaat جهانی اسلامی سازمان در دهلی Nizamuddin غرب منطقه در اوایل این ماه گفت: مقامات در روز چهارشنبه.

به زبان هندوپونا بخشی کمیسر دکتر دیپاک Mhaisekar گفت که بخشی از مقامات اطلاعات لازم در مورد محل نگهداری آنها و آنها که ردیابی کردن نگرانی افرادی که شرکت کرده بود در این کنفرانس برخی از آنها اتباع خارجی. – Shoumojit بانرجی

 

بنگلور

Yediyurappa برای اهدای یک سال حقوق و دستمزد برای مبارزه با COVID-19

کارناتاکا وزیر B S Yediyurappa روز چهارشنبه اعلام کرد که کمک مالی خود را یک سال حقوق و دستمزد به وزیر صندوق امداد COVID-19.

او به دادگاه تجدید نظر به وزرای قانونگذاران اعضای پارلمان و مقامات و شهروندان نیز به انجام کمی خود را و کمک در هر ظرفیت ممکن برای کمک به دولت در مبارزه با شیوع کروناویروس. – PTI

8.40 هستم | سرینگر

سرینگر شهردار اسکورت ‘جدا شده’

در جامو و کشمیر دولت در روز سه شنبه قرنطینه کل اسکورت از سرینگر شهردار Junaid Azim Mattu پس از برادر یک پرسنل پلیس آزمایش مثبت برای COVID-19. در یک اقدام جداگانه هفت نفر در ارتباط با Tablighi Jamaat بودند رزرو برای پنهان کردن سفر تاریخ است.

همچنین بخوانید: داده | این Nizamuddin خوشه و coronavirus گسترش

7.20 هستم | آفریقای جنوبی

برجسته virologist گیتا Ramjee می میرد از coronavirus

مشهور جهان virologist گیتا Ramjee تبدیل شده است برای اولین بار هندی-منبع آفریقای جنوبی فوت کرده اند پس از عقد قرارداد رمان coronavirus که به کشته شدن پنج نفر در کشور است. Ramjee ستارهای واکسن دانشمند و پیشگیری از HIV تحقیقات رهبر, حال بازگشت از لندن یک هفته پیش اما این گزارش نشان داد هیچ علائم COVID-19.

سازمان ملل متحد

COVID-19 بدترین بحران پس از جنگ جهانی دوم می گوید U. N. رئیس

سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داده است که جهان در برابر چالش برانگیز ترین بحران از زمان جنگ جهانی دوم مقابله با یک بیماری همه گیر تهدید مردم در هر کشور یکی است که به یک رکود اقتصادی “که احتمالا هیچ موازی در گذشته بوده است.”

مرگبارترین روز برای اروپا نقاط

مرگ و میر ناشی از کوروناویروس مشخصی در اروپا روز سه شنبه با اسپانیا و فرانسه و بریتانیا در گزارش خود کمترین عوارض روزانه به تاریخ, به عنوان بیمارستان به ضرب گلوله در سراسر نیویورک و مرکز ایالات متحده شیوع نیروبخش برای دوران تاریک پیش رو است.

250 Rajya سبها کاربران به کمک از صندوق MPLADS

بسیاری از اعضای Rajya سبها را راضی به کمک از اعضای خود را از پارلمان محلی منطقه طرح توسعه (MPLADS) وجوه مشترک استخر مرکزی برای مبارزه با COVID-19. Rajya سبها رئیس Venkaiah Naidu خواسته بود نمایندگان مجلس به کمک حداقل ₹1 کرور هر یک از آنها MPLAD بودجه. براساس این طرح هر نماینده حق انتخاب به نشان می دهد به این منطقه جمع آوری آثار در برآورد ₹5 کرور یک سال گرفته شود تا در حوزه مربوطه خود را.

کشمیر

بیست و مکان اعلام مناطق قرمز به عنوان موارد مثبت لمسی 55

در جامو و کشمیر دولت اعلام کرده است بیش از 20 روستا و پنج شهری جیب به عنوان no-go ‘Red مناطق’ تعداد COVID-19 مورد افزایش به 55. شش نفر تست مثبت در روز سه شنبه. “شش نمونه مثبت گزارش شد از کشمیر بخش” گفت: J&K سخنگوی Rohit Kansal.

نپال

نگرانی کارگران مهاجر سرگردان در هند

دولت نپال در نظر گرفتن سهام از خروج از آن کارگران مهاجر از هند به عنوان جامعه مدنی مفسران تشدید انتقاد از کاتماندو تصمیم به بستن مرز برای شهروندان خود در هند است. منابع در دولت نپال گفت: کاتماندو از نزدیک به تماشای ورود کارگران از نقاط مختلف هند در عمده گذرگاه های مرزی اما تصمیم اولیه بعید است که برای حل و فصل این مسئله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید