Coronavirus هند مستند روز 81 به روز رسانی های زنده | سرانجام سرینگر به بازگشایی نیمی از آن مغازه ها از شنبه

J&K تابستان سرمایه سرینگر را بازگشایی 50 درصد از مغازه ها از شنبه اولین بار از مستند محدودیت های تحمیل شده بود در مارس 20. “یک بحث مفصل برگزار شد با تجارت و کسب و کار سازمان. اجباری در رعایت استاندارد روش های عملیاتی از جمله پوشیدن ماسک, حفظ فاصله فیزیکی بهداشت و مایع نیز بود, گذاشته,,” دستور رسمی گفت.

دولت دهلی نو شد “تلاش” برای مقابله با COVID-19 همه گیر آن در بیانیه ای گفت در پاسخ به دادگاه عالی مشاهدات در روز جمعه. بیشتر از دولت آن اشاره کرد که Lok نایاک بیمارستان بزرگترین COVID-19 بیمارستان در دهلی نو تا به حال در حدود 2000 تخت عملیاتی برای COVID-19 بيمار.

در اینجا یک لیست از دولت خط تلفن شماره. شما می توانید آهنگ coronavirus موارد مرگ و میر و تست نرخ در دولت ملی و سطح است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

10.00 am

پکن منطقه در زمان جنگ حالت اضطراری’ پس از ویروس مورد سنبله

پکن منطقه گفت: این منطقه بود که در “جنگ به حالت اضطراری” پس سنبله در رمان coronavirus موارد در اطراف محور عمده فروشی در بازار وجود دارد.

چو Junwei رسمی از پکن Fengtai گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که سواب گلو از 45 نفر از 517 تست شده در منطقه Xinfadi بازار, تا به حال آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

 

9.30 صبح

چگونه کسب و کار چشم انداز تغییر پست-COVID-19?

KPMG در یک کاغذ لیست هفت راه است که در آن کسب و کار چشم انداز است که به احتمال زیاد به تغییر نه تنها در هند بلکه در سراسر جهان با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. در پاسخ به این تغییرات قطعا کمک به کشورها و شرکت های حرکت در این مسیر به ‘بعدی معمولی’ مطالعه با عنوان “تاثیر بالقوه COVID-19 در اقتصاد هند’ می گوید.

 

7.30

مکزیک آماده برای بازگشایی, نیمی از کشور در میان همه گیر

مکزیک شروع به تنظیم تاریخ برای دوباره باز کردن کسب و کار در نیمی از کشور در هفته آینده حتی به عنوان در سراسر کشور روزانه مورد تأیید مجموع رز جمعه توسط یک رکورد 5,222 و 504 جدید مرگ و میر گزارش شده است.

هند در راه خود را به پیروزی در یک “اشتباه نژاد’: راهول گاندی

سابق کنگره رئیس راهول گاندی در روز جمعه قرار داده تا گرافیک های متحرک نشان می دهد که چگونه COVID-19 موارد تیراندازی در هند و اعلام کرد که این کشور در راه خود را به پیروزی در یک “اشتباه نژاد’.

“هند است بصورتی پایدار و محکم در این راه برای برنده شدن اشتباه مسابقه. یک تراژدی وحشتناک ناشی از یک ترکیب کشنده از تکبر و بی کفایتی” آقای گاندی در توییتر نوشت با این نمودار که نقشه برداری هند افزایش COVID موارد است.

West Bengal نقض 10,000-خوانده شده را علامت

West Bengal در روز جمعه ثبت بالاترین تک روز افزایش 476 جدید COVID-19 موارد مصرف مجموع تعداد به 10,244. با نه بیشتر مرگ و میر, مرگ و میر بالا رفت و به 451. چهار مرگ و میر گزارش شده از کلکته دو از Hooghly و هر یک از نادیا, South 24 Parganas و هوره.

برزیل coronavirus افزایش مرگ و میر گذشته انگلستان

برزیل COVID-19 مرگ و میر پیشی گرفت بریتانیا در ژوئن 12 برای تبدیل شدن به دومین در جهان با 41,828 مرده اما سازمان بهداشت جهانی گفت: ملت و نظام سلامت ایستاده بود تا به فشار.

“این سیستم به عنوان مثل از داده های ما دیدن است نه ضعف” که بالا اضطراری متخصص دکتر مایک رایان گفت: با چند منطقه از برزیل با استفاده از بیش از 80 ٪ از آنها در بیمارستان’ تخت مراقبت ويژه و ظرفیت.

دیوان عالی کشور می پرسد اوتار پرادش به فایل پاسخ در قرنطینه قوانین

دیوان عالی کشور روز جمعه خواسته اوتار پرادش دولت به فایل پاسخ در قرنطینه قوانین به دنبال آن در دولت است.

دادگاه به دنبال جزئیات آن مطلع شد که قرنطینه دستورالعمل های صادر شده در Noida شد “خلاف” به ملی دستورالعمل اعلام شده توسط مرکز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید