Coronavirus هند مستند روز 82 به روز رسانی | ویژه نیروی کار تشکیل می شود به بررسی ویروس گسترش در بنگلور

هند COVID-19 تلفات عبور 9000-علامت در ژوئن 13 با رکورد روزانه افزایش ساخت آن جهان نهم بدترین آمار کشور از نظر مرگ و میر در حالی که نخست وزیر نارندرا بررسی مراحل را برای مهار این بیماری همه گیر در مناطق که در آن تعداد زیادی از موارد هستند که شناسایی شده است.

کارناتاکا governmnet است به تشکیل یک ویژه نیروی کار است که نظارت بر تمام فعالیت های در بنگلور شهری و بنگلور روستایی مناطق. تصمیم بر این گرفته شد در جلسه ای به ریاست دبیر کل T. M. Vijay Bhaskar در روز جمعه.

در اینجا یک لیست از دولت خط تلفن شماره. شما می توانید آهنگ coronavirus موارد مرگ و میر و تست نرخ در دولت ملی و سطح است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

HC junks درخواست به دنبال COVID-19 آزمایشات پزشکی در زندان و زندانیان

به دادگاه عالی بمبئی را رد کرده است و به پاس منظور هدایت دولت به انجام آزمایشات ممکن است COVID-19 مواد مخدر یا درمان زندانیان از زندان تادیبی یا خانه که قرارداد این رمان coronavirus.

بر روی آنها آزمایشات پزشکی باید انجام شود این است که یک ماده از سیاست های دولت و دادگاه نمی خواهد دخالت در که گفت: یک بخش از نیمکت رئیس دادگستری Dipankar Datta و عدالت S. S. Shinde در روز جمعه.

پرواز اجاره به ارمغان می آورد 180 از دبی

برای اولین بار از چند خبره بازگشت پرواز برای سرخپوستان در امارات متحده عربی (U. A. E.) سازمان یافته توسط Maharashtrian جامعه به ارمغان آورد 180 مردم به بمبئی در شنبه شب. دوم پرواز برنامه ریزی شده است برای رسیدن به در پونا در روز یکشنبه.

 

سه PG دانش آموزان از Thoothukudi کالج پزشکی بیمارستان تست مثبت

سه دانشجویان کارشناسی ارشد از Thoothukudi کالج پزشکی بیمارستان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 روز شنبه.

دو کارشناسی ارشد, دانش آموزان متصل به بخش بیهوشی و دیگری متعلق به بخش جراحی آزمایش مثبت برای عفونت ویروسی پس از آنها بخشی از تیم از پزشکان که انجام عمل جراحی بر روی یک بیمار بستری در اورژانس و تروما مراقبت بخش است.

 

با وجود شانس هند پست و تضمین خدمات ضروری در طول مستند

از تاریخ 25 مارس سال 2020 زمانی که کرور سرخپوستان بوده است ماندن در داخل خانه به دلیل مستند حدود 4 لاخ پستی بخش کارکنان بر روی زمین کار می کرد روز در داخل و خارج برای تحویل بسته نامه ها و حتی پول نقد در نتیجه حفظ ضروری است که به طور منظم پرواز و قطار مسافری خدمات باقی مانده به حالت تعلیق درآمد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>