Coronavirus هند مستند روز 85 به روز رسانی های زنده | صدها نفر از بیماران untraceable در بمبئی اذعان BMC

منافع عمومی دادخواهی دادخواست در Madras بالا دادگاه ادعا کرد که مستند بود و نه یک راه حل برای کنترل گسترش COVID-19 و تعداد موارد و همچنین مرگ و میر ناشی از این بیماری رفته بود تا بطور قابل توجهی با وجود پی در پی مستندات اعمال شده در بخش های مختلف تامیل نادو پس از 25 مارس.

در اینجا یک لیست از دولت خط تلفن شماره. شما می توانید آهنگ coronavirus موارد مرگ و میر و تست نرخ در دولت ملی و سطح است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

پکن لغو پرواز خاموش مدارس بیش از شیوع ویروس جدید

پکن فرودگاه لغو بیش از 1200 پرواز و مدارس در چین سرمایه بسته شد دوباره روز چهارشنبه به مقامات عجله شامل یک کروناویروس جدید شیوع بیماری های مرتبط با عمده فروشی مواد غذایی در بازار.

این شهرستان گزارش 31 مورد جدید در روز چهارشنبه در حالی که مقامات خواست ساکنان به ترک پکن با ترس رو به رشد در مورد موج دوم از عفونت در چین که تا به حال تا حد زیادی به ارمغان آورد شیوع بیماری تحت کنترل است.

دهها هزار نفر از افراد مرتبط با جدید پکن ویروس خوشه — اعتقاد به آغاز وسیع Xinfadi عمده فروشی مواد غذایی در بازار — در حال آزمایش با تقریبا 30 مسکونی در ترکیبات این شهر در حال حاضر تحت مستند.

AFP

هیچ از خود انزوا برای مقامات پس از اینتر-دولت سفر

قانون اساسی و کارمندان دولت و همچنین کارکنان خود را نمی خواهد نیاز به خانه قرنطینه خود را برای هفت روز پس از ساخت بین دولت سفرهای مربوط به کار رسمی به عنوان طولانی به عنوان آنها بدون علامت است.

با توجه به سفارش صادر شده توسط رئیس, منشی, Vijay Dev نیاز است که اجباری برای عمومی شهروندان انجام inter-State سفر از طریق قطار و یا هوا شده است چشم پوشی برای چنین افراد است.

هاریانا

Gurugram مبارزه دشوار مبارزه با کروناویروس

Gurugram ثبت آن COVID-19 مورد در مارس 16 و دیدم آن 1000 هفتم مورد بیش از 78 روز بعد در تاریخ 2 ژوئن. فقط شش روز پس از آن شهرستان نقض 2000-علامت; و پنج روز بعد در ژوئن 13 تعداد کل موارد عبور کرده 3,000. با 2,779 موارد جدید و 42 مرگ و میر در بین ماه های ژوئن 1 و 16 ژوئن تقریبا 75 ٪ از تمام موارد و 91 درصد از مرگ و میر در Gurugram گزارش شده در دو هفته گذشته به تنهایی.

در اولین شماره از مرخص فراتر جدید COVID-19 عفونت در بنگال

در حالی که این موارد از COVID-19 عفونت در حال افزایش در غرب بنگال جدید پوشش نقره ای پدید آمده در مبارزه با این بیماری همه گیر که در آن تعداد بیماران مرخص شده است بیش از تعداد عفونت به مدت سه روز متوالی برای اولین بار.

صدها نفر از COVID-19 بيمار untraceable در بمبئی اذعان BMC

آن است که نه فقط مرده که گم شده در این شهرستان است. در حالی که دولت کاستن از ناهنجاری ها در مرگ و میر ثبت شده در Brihanmumbai شهرداری شرکت (BMC) COVID-19 داده ها به عنوان بسیاری که بین 1000 تا 2000 از این شهر گزارش شده coronavirus بیماران در حال حاضر نایافتنی.

این بیماران نه بستری در بیمارستان و یا COVID-19 مراکز مراقبت و نه آنها مرده است. در بسیاری از موارد خود را به شماره تماس و یا آدرس در ثبت نادرست هستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>