Coronavirus هند مستند روز 91 به روز رسانی های زنده | تعطیل بنگلور برای 20 روز برای جلوگیری از coronavirus گسترش: Kumaraswamy

ماهاراشترا ثبت شده در عین حال یکی دیگر موجی از 3,721 COVID-19 نفر در روز دوشنبه در نظر گرفتن آن شمارش به 1,35,796 و 113 مرگ فشار مرگ و میر به 6,283.

در اینجا یک لیست از دولت خط تلفن شماره. شما می توانید آهنگ coronavirus موارد مرگ و میر و تست نرخ در دولت ملی و سطح است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

کارناتاکا

به جای آب بندی چند مناطق کل دولت سرمایه باید تعطیل به مدت 20 روز در نظر افزایش COVID-19 موارد سابق کارناتاکا وزیر H D Kumaraswamy گفت: در روز سه شنبه. در یک سری از توییت های JD(ع) رهبر گفت: آب بندی برخی از مناطق نمی خواهد در خدمت هیچ هدف و که ضعیف تر از بخش های جامعه باید مراقبت از بلافاصله.

 

دهلی نو

COVID-19 ارقام در طول هفته گذشته نشان می دهد همه چیز در حال تثبیت می گوید Kejriwal

وزیر Arvind Kejriwal روز دوشنبه گفت: اعداد مربوط به COVID-19 نفر در پایتخت در طول هفته گذشته به نظر می رسید نشان می دهد که اوضاع در حال بهبود است.

دولت دهلی نو ارائه می صترلزرس به بیماران دوره نقاهت تحت خانه انزوا. او گفت که هر منطقه باید غلظت اکسیژن در علاوه بر این به یک خط تلفن و یک تیم را مشاهده می کنید خانه از دوره نقاهت بیماران. دهلی نو 25,000 فعال COVID-19 موارد و حدود 12000 نفر تحت, صفحه اصلی, انزوا, او گفت:.

دهلی مسائل تازه قوانین برای COVID-19 بيمار

دولت دهلی نو در روز دوشنبه صادر شده جدید دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) برای مدیریت بیمارانی که آزمایش COVID-19 مثبت است. وجود دارد جداگانه دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای افرادی که به آزمایش سریع آنتی ژن تست می دهد که در نتیجه در 30 دقیقه و RT-PCR آزمون که در آن زمان بیشتری طول می کشد.

17 زندانیان تست مثبت روز پس از اولین COVID-19 مرگ در زندان Mandoli

به عنوان بسیاری از 17 از 29 زندانیان تسلیم در بازداشتگاه که در آن یک زندانی درگذشت COVID-19 در Mandoli زندان هفته گذشته آزمایش مثبت برای عفونت رسمی روز دوشنبه گفت:.

Kanwar سینگ 62 بود که تسلیم در زندان مرکزی شماره 14, Mandoli درگذشت در خواب خود را در ژوئن 15. او COVID-19 آزمون بیرون آمد مثبت در روز شنبه. این گزارش باعث شد که مقامات زندان به انجام COVID-19 آزمون در 29 زندانیان دیگر های این بازداشتگاه با Singh, مقامات گفت.

تامیل نادو

پس از چنای مادورای را به نوبه خود به صورت مستند

روز پس از کامل مستند تحمیل شد در چنای و قطعات آن به اطراف ولسوالی دولت اعلام کرده است که تشدید مستند از 24 ژوئن تا 30 در مادورای شرکت محدودیت Paravai شهر panchayat و روستا panchayats در مادورای شرق مادورای غرب و Tirupparankundram بلوک در پی افزایش تعداد COVID-19 نفر در این منطقه است. تنها خدمات ضروری مانند مغازه های پزشکی و دارویی و مغازه های خدمات خودرو نعش کش و آمبولانس ها اجازه خواهد داشت به تابع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>